Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

wellpack.cz

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Paaja » čtv 02. kvě 2013 11:04:57

Vsadím se, že všichni co tady píšete negativně, jste už delší dobu nezaměstnaní…
Paaja
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Jirka » čtv 02. kvě 2013 11:09:36

[quote="Jean"]Nazdar všeci, Jirka by nám mohl více upřesnit jak je to tedy s tou mzdou, kolik je ve smlouvě a kolik dostávají bokem, nějak mi ale nevychází ta matematika, v inzerátech nabízíte 21 - 26500, pak se tady dočítám že pod 18000 se nešlo, další půvabná lež - za směnu v sadské dostanete zaplaceno - omyl!! já tam byl, prý jsem splnil druhé kolo pohovoru - po 6 hodinách směny a nedostal jsem za to ani korunu. Takže prima výlet, cesta 220 km tam a zpět + 6 hodin práce a zadarmo. Poté jsem si přečetl tento blog, škoda že jsem si ho nečetl dřív a hlavně příspěvek od Radima se nějak těsně minul s dobou, kdy jsem tam jel. Pokud by se to neminulo, cestu bych ani nevážil. Vzhledem k tomu, že jsem se jim moc asi nehodil do krámu, za dva dny mi poslali sms, že dali přednost jinému uchazeči. Byl jsem i docela rád, protože po tom co jsem si zde přečetl, bych zřejmě nenastoupil.

Takže těm kdo přemýšlíte o zaměstnání u této firmy - vyhněte se této firmě obloukem.[/quote]

rad reknu vic,
Pokud vite o praci za 1500 euro cisteho dejte vedet, pojedu tam taky. :D :D
Ale bacha v Nemecku je nyni spousta Polaku, Litevcu, Rumunu, Madaru a vsichni pracuji co se ptame radove za 1100 euro cisteho,ovsem minus ubytovani a preprava to pada na 800 euro coz je okolo te nasi minimalni mzdy.
Tak proc by nekomu meli platit vyrazne vic ? Leda ze jsi odbornik v oboru a mas Nemcinu.
Driv to bylo lepsi, ale dnes je situace uplne jina.
Kdyz jdeme s klukama po praci na nakup do Kauflandu je to sami levny cizinec, dokonce i prodavacka v lekarne.

Firma plni co slibi, zrejme ale prisne vybira uchazece a rada z nich vybrana neni a pak jsou nastvani a pomlouvaji.

V CR jsem bral 18 000 hrubeho coz bylo 14 500 cisteho, minus ubytovani a jizdenky jsem byl na 9000 proto je pro me Nemecko za 18 – 22000 cisteho dle vykonu porad lepsi nez dratem do oka. Ovsem pokud je to pro nekoho malo tak at se o tu praci nehlasi. A jestli nekoho zivi rodice tak je uplne v pohode.
Jinak bydlime v peknem byte po 2 na pokojich ovsem pokoje jsou 3 cili 6 lidi v byte, kluku ve vedlejsim byte je 5 ve 3 pokojich, protze 1 z nich je mistr a ma pokoj sam.
Cikanovem to nenazyvejme :D
Jirka
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod marek » pát 03. kvě 2013 11:53:14

c nemecku az asi ani vic jak 25 nedostanete,bez nemciny.je tam asi milion polaku.ti zmrdi kurvi ceny uplne vsude,nemecko,anglie,holandsko,usa i australie,vsude kde je polak jdou ceny dolu.
Jinak ja sem v nemecku delal pres dva roky,bez nemciny,pod ceskou firmou.za 20 dnu jsme meli 32000,ubytovani placeno+cestak.a tojsme remcali jak jsme na tom spatne hehe.

ted kdyz to tady ctu,tak to asi nebylo tak spatny. :D
marek
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Thesmallguy » ned 05. kvě 2013 12:08:44

To máš možná pravdu, ale nemění to nic na tom,že je to jeden velkej poděl,na pásce mi přišlo 93kč na hodinu,přeberte si to každý,jak chcete..
Thesmallguy
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod František » úte 07. kvě 2013 9:18:29

Přesně tak,tady se řeší to,že Well pack prostě jen využívá krize a čeká na lidi,kteří jsou možná zoufalí,bez práce a proto kývnou na jejich podmínky.Ale ta práce je opravdu dost dobrá rasovina,zničená záda,furt v mokru a upozorním,že jsem makal v USA 5 let a denně třeba 18 h.,takže můžu srovnávat.Tohle by mělo být placeno min.tak 8 Euro/h netto,což není,protože se opravdu dostanete s výplatou pod 20 tis. a budete si muset platit ještě jídlo a další náklady,pokud nebudete chtít smrdět s lidma a cimře a čučet do zdi-výsledek je,že jim po pár týdnech lidi utíkají(někteří si nepřečtou smlovu a pak jim dají pokutu 300EUR za předčasné ukončení),neboť rasovina,buzerace a ve finále dostat ještě pár peněz nkoho nenadchne...a proto jsou denně nové a nové inzeráty slibující úžasné finanční a pracovní podmínky.Lidi vykašlete se jim na to a raději si sežeňte něco rozumného :?
František
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod mrazik » pon 13. kvě 2013 16:28:47

ahojky maš pravdu pujdu dělat za 8eur a ne za 18tisic to vydělam i v čr
mrazik
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Maty » úte 14. kvě 2013 0:03:16

po přečtení některých příspěvků mě napadá jedno přísloví - "jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá".

Já jsem chtěl vypadnout ven ... jazyk moc neumím, ale práce se nebojím, hlavně když nějaká bude - sedět doma na zadku a docházet na úřad práce... toho mám dost. Projít výběrem bylo trošku delší než jsem čekal a směna na Sadské byla pro mě masakr, ale prošel jsem a nabídli mi práci v Německu. Do týdne jsem odjížděl. To co mi v kanceláři slíbili to splnili - nemám žádné dluhy, takže první výplata mi přišla celá na účet! Jasný, víc kluků bydlí v jednom bytě (nás bylo konkrétně 6 ve 3 pokojích), ale se všemi se dá v pohodě domluvit i zajít na pivko. Po 3 týdnech mi nastal problém - potřeboval jsem odjet dom vyřešit osobní věci - a co teď - platit 300eur....no co, o práci jsem zájem měl, tak jsem to nadhodil mistrovi - co a jak potřebuji zařídit a jak to vidí on ... A světe div se - druhý den mě pustil s tím, kdy bych se jako vrátil, že je se mnou spokojený a že to nějak zařídí než se vrátím. Z domova jsem mu ještě psal, co a jak a asi za týden jsem byl už zpátky - nikdo mi žádné peníze nesebral, místo mi podrželi a makám dál. Až si tu zlepším němčinu, asi půjdu o dům dál, ale to ještě nějakou chvíli potrvá ....
Maty
 

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Milan » úte 14. kvě 2013 13:43:40

u wellpacku pracuju už dýl jak rok - jako brigádník v Praze. Dostal jsem vždy to co mi slíbyli (myslím peníze), ještě když jsem peníze potřeboval dřív, třeba na nájem, tak mi to vedoucí zařídila. Teď mi nabídli práci v Německu, že potřebujou spolehlivýho člověka, jen že musím projít zkouškou. Tak když projdu, tak určitě pojedu. S touhle firmou se nebojím, že by mě nechali ve štychu.
Milan
 

Myti v reichu

Příspěvekod okozaoko » úte 14. kvě 2013 20:30:44

cau Milan, myti je fuska, klar le neni to tak hrozny jak strasej na pohovoru. Voni strasej aby sem nejezdili lemry ale vobcas stejne naka prijede a je z toho hotova a my taky vole. Rada borcu ale rika ze to cekali mnohem horsi. Jasny zalezi kdo je na co zvyklej sou borci co vodpadnou po prvni smene, ale sou kluci co hned prvni den jevidet ze maj potenci. Zalezi na tobe jak si veris. Urcite jsem videl horsi prace. Jednani sefu normalni, zadny krece sem nemel, slovo drzi, prachy plati, ale jesi pro ne delas dyl tak to asi vis, parta je tu stala a dobra, kuci kolem si berou zalohy kdyz potrebuji, mistr frfla, ale da, dovolene se sekaj aby nejeli vsici naraz. Jinak prachy nejsou jen 18 000 ale mivame 18 - 23 000 jak se zadari vctene ubytka zdarma.Ted byl unor a brezen slabej, vodpadalo dost smen, ale duben uz vysel pekne na 22 300 a kveten vypada taky gut.
Alzo ales gute bis cum nexten mal !
okozaoko
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 14. kvě 2013 20:01:00

Re: wellpack.cz

Příspěvekod Kajman » stř 15. kvě 2013 9:05:37

A co děláš, že si viděláš 18 čistýho po vodečtení ubytování?
Kajman
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 návštevníků

cron