[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Brigáda ve Francii - sběr vína

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Brigáda ve Francii - sběr vína

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod marian.kiss » stř 17. srp 2011 12:12:58

Ahoj, chtěl bych se zeptat jestli máte někdo zkušenosti s nabídkou práce na sbírání vína ve Francii v oblasti Auxerre. Práci na dva měsíce nabízí pan Klenovský. Poptal jsem jeho nabídku, kterou jsem našel na netu.
Obdržel jsem mail, kde žádá o osobní schůzku, kde mu mám předat poplatek 135,- euro a nejspíš asi sepíšeme nějakou smlouvu. S tím že možný výdělek je od 1600,- do 2000,- euro a ubytování se stravou za měsíc 100,- euro.
Přijde mi, že pán nějak spěchá /dnes mi napsal, že se musíme sejít co nejdřív, protože odjíždí na Moravu / ... mám z toho takový špatný pocit a proto bych vás chtěl požádat o vaše názory, popř. zkušenosti.

Díky Marián Kiss
marian.kiss
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 06. led 2011 20:58:22

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod pan chytrý » čtv 15. zář 2011 18:24:01

Já bych se na toho vola vysral. Zprostředkovatel co chce od zaměstnance peníze je vždy podvodník co akorát zneužívá vysokou nezaměstnanost a zoufalství lidí. Ser na něj.
Shválně mu řekni, že mu dáš klidně mnohem víc, ale až z prvního platu, podložené klidně smlouvou se zaměstnvatelem. Uvidíš jak se začne kroutit. On chce totiž vrabce v hrsti a ne holuba na střeše. Oškubat hejla co se chytí a pak už o něm neuslyšíš
pan chytrý
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod kiss » čtv 15. zář 2011 18:59:39

Ahoj, jo, jo dobrá rada ... poslal jsem ho k šípku :-) mno a kámoš co to bohužel měl už zaplacené dříve, tak v době odjezdu obdržel od pana Klenovského zprávu, že se nakonec nikam nejede, protože se nedohodli majitelé vinice, nebo tak něco a peníze jim tedy pošle zpět na účet. Zatím se tak samozřejmě nestalo.
Proto se přátelé držte dobře známého rčení : NIKDY NIC NEPLATIT DOPŘEDU !!!
kiss
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Marťule » pon 03. úno 2014 19:26:46

Ahoj, já mám osobní zkušenost se sběrem vína ve Francii, konkrétně z léta 2013 a jedu tento rok znova, ale již sama za sebe. Výdělek 1600 - 2000 je na denním pořádku, já dostala 2000Kč za den čistého, ještě mi přispěl farmář 10 Euro na osobu za cestu k vinici za každý den, a to jsem jezdila do 30-ti kilometrů vzdálenosti. Je to záhul, sáhneš si na dno, ale penízky stojí zato. Pokud toho někdo zneužil, je to škoda, já s tím mám velmi dobré zkušenosti ;)
Marťule
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Marek » úte 04. úno 2014 12:10:26

Ahoj Marťule, koukám na nějaké ty farmabrigády na netu a viděl jsem tvůj příspěvek. Chtěl jsem se zeptat, jaké s tím máš zkušenosti, přes koho to hledáš nebo máš něco domluveného na vlastní pěst. Byl bych moc rád kdybys mi poradil/a případně pomohl/a. Děkuji
Marek
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 04. úno 2014 12:05:24

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod davvee » pon 10. úno 2014 21:23:16

davvee
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. úno 2014 21:20:31

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod davvee » úte 11. úno 2014 18:55:38

Marťule nemůžeš mi poslat nějaké info ohledně té Francie na maila (davveetrance@seznam.cz) či do zpráv ?
davvee
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 10. úno 2014 21:20:31

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Kristyn » ned 16. úno 2014 10:52:21

Ahoj Marťule, a jak jsi se k tomu dostala? Moc ráda bych vycestovala, klidně hned, ale stále tak nějak hledám bez výsledku.
Kristyn
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod Marca » pát 28. úno 2014 20:38:51

Marťule píše:
> Ahoj, já mám osobní zkušenost se sběrem vína ve Francii, konkrétně z léta 2013 a
> jedu tento rok znova, ale již sama za sebe. Výdělek 1600 - 2000 je na denním pořádku,
> já dostala 2000Kč za den čistého, ještě mi přispěl farmář 10 Euro na osobu za cestu
> k vinici za každý den, a to jsem jezdila do 30-ti kilometrů vzdálenosti. Je to záhul,
> sáhneš si na dno, ale penízky stojí zato. Pokud toho někdo zneužil, je to škoda,
> já s tím mám velmi dobré zkušenosti ;)

Ahoj...nemohla by jsi mi poslat nějaké bližší info k farmě, na které jsi byla nebo kam se chystáš? S.marca.m@seznam.cz
Marca
 

Re: Brigáda ve Francii - sběr vína

Příspěvekod novakalka » úte 04. bře 2014 0:35:47

[quote="Marca"]Marťule píše:
> Ahoj, já mám osobní zkušenost se sběrem vína ve Francii, konkrétně z léta 2013 a
> jedu tento rok znova, ale již sama za sebe. Výdělek 1600 - 2000 je na denním pořádku,
> já dostala 2000Kč za den čistého, ještě mi přispěl farmář 10 Euro na osobu za cestu
> k vinici za každý den, a to jsem jezdila do 30-ti kilometrů vzdálenosti. Je to záhul,
> sáhneš si na dno, ale penízky stojí zato. Pokud toho někdo zneužil, je to škoda,
> já s tím mám velmi dobré zkušenosti ;)

Ahoj...nemohla by jsi mi poslat nějaké bližší info k farmě, na které jsi byla nebo kam se chystáš? S.marca.m@seznam.cz[/quote]
Kristyn píše:
> Ahoj Marťule, a jak jsi se k tomu dostala? Moc ráda bych vycestovala, klidně hned,
> ale stále tak nějak hledám bez výsledku.

Koukám tady, že Marťule opakuje stále dokola to stejné, že byla na sběru vína ve Francii, ale na dotazy tady nikomu neodpovídá. Nejedná se z její strany též o podvod?
Alena
novakalka
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 návštevníků