Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Tony » pát 24. úno 2017 16:19:39

Já jsem velice spokojen je to jedna z mála firem co slíbí to dodrží. Je to firma na kterou se můžež spolehnout i když to občas nevycází. Tony
Tony
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Anna Prokesova » pát 24. úno 2017 19:52:34

Zdravim vsetkych,
ja s panom Kisom spolupracujem uz vyse roka a mozem povedat ze je to seriozny clovek,ktory si plni svoje zaväzky.
Samozrejme my fungujeme vonku tiez ako sa len najlepsie da, aby sme mu nevytvarali zbytocne problemy. Myslim, ze prave ti tu sa stazujuci bezmenni a nespokojni nemakaju ako sa ma a to uz je zial len ich chyba.
Takze ak ste usilovni, nebojite sa prace a viete podat vykon, ste u pana Kisa na spravnom mieste. Vtedy i on dokaze obhajit i Vasu cenu.
A ak patrite ku tym typom , ktori si myslia ze vonku padaju pecene holuby, sedte radsej doma, lebo moze sa stat, ze tu date prispevok ako nespokojny. Alebo si skuste najst tu pracu priamo sam vonku a mozte sa stazovat sam na seba:-)))))))
S prianim krasneho dna vsetkym citatelom Anna :)
Anna Prokesova
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Ľubomír Bačo » pát 24. úno 2017 21:10:05

Zdravím všetkých
Z pánom kisom spolupracujeme už dlho ja a kolega a zatiaľ sme nemali žiadne problémy a z peniazmi už vobec peniaze boli stále na čas aj skôr vyplatené a to čo tam píšu tak nech sa zamyslia nad tým čo predtým urobili
Ľubomír Bačo
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Mikulík Tomáš » sob 25. úno 2017 10:19:57

Zdravím, som partner pána Kiša, spolupracujeme spolu na niekoľkých projektoch - naša spolupráca bola vždy JASNÁ a FÉROVÁ! Na čom sme sa dohodli - to platilo. Ak sa aj vyskytol akýkoľvek problém, hneď ho riešil aj o poloci! Takisto pracovníci sú spokojní. Pracovali, pracovať chcú, pracovať vedia! A pracujú naďalej. To je môj názor a fakt o spolupráci s Ing. Milanom Kišom. Ďakujem.
Mikulík Tomáš
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod tibor.adamcik » pon 27. úno 2017 9:29:08

Dobry den prajem,pridavam sa aj ja k tejto recenzii o firme X-CITE .Pracujem pre tuto agenturu viac rokov a predtym som presiel velmi vela firiem aj agentur a musim povedat,ze pan Milan Kis patri medzi troch najserioznejsich veducich,akych som spomedzi asi dvanastich firiem a veducich mal,vzdy sa dalo normalne dohodnut a dohoda platila vzdy podotykam,keby boli vsetci pre ktorych som pracoval aspon z polovice taki cestni a priami,tak by som bol na tom financne aj celkovo o dost lepsie a zil bez stresov,ja osobne som velmi rad,ze som na pana Kisa natrafil a nedam dopustit,ked na neho niekto kyda a osocuje za svoju neschopnost a necestnost,nikde a v zahranci uz vobec vam neda nic len tak,tam si to treba zasluzit dobrou a kvalitnou pracou ,trvalou spolahlivostou a rozumnym ustretovym jednanim a snahou,zial je vela takych a videl som ich nemalo,co pridu a uz si myslia,ze zarobia bez poctivej kvalitnej namahy vela penazi,pritom o robotu sa vlastne nezaujimaju,iba o peniaze,tak to nefunguje,nech sa taki darebaci zobudia ostanu doma a beru davky od fica a suchaju lavice na urade prace a neberu do svojej spinavej huby cloveka,ktoremu nesiahaju ani po clenky ,nemaju sajn o charaktere a jeho vyzname v zivote ,kazdy co tu prispieva by mal dat dokaz o svojom svedectve,lebo to sa da aj dokazat,staci zavolat zamestnavatelovi a hned sa vie ,kto ako robil a ako sa spraval a aky dojem zanechal a stavim sa,ze ti,co nakydali na pana Kisa nespravili ziadny ani dostatocny dojem,tak nech sa zamyslia nad sebou v prvom rade!dakujem.
tibor.adamcik
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod richcell » stř 01. bře 2017 22:38:41

Ahoj vsetkym...Neda mi neragovat na negativne hodnotenia f.X-cite a p.Ing.Milana Kissa,nakolko co sa tyka mna a nasej spoluprace mozem sa s vami podelit len o pozitivne skusenosti..cez tuto firmu a p.Kissa som bol niekolko x mimo SR a mozem len doporucit ..je to jeden seriozny clovek,ktory co slubil to aj dodrzal..vybavil pracu,ubytovanie a nebol problem ani pri uhradach..Faktury som mal uhradene vzdy vcas,bez problemov..mal som vzdy seriozneho baulajtera a aj kolektiv bol super..Co sa tyka negativity,ktora sa tu rozvadza na jeho firmu,kazdy kto vycestuje za pracou do zahranicia ide s tym rizikom,ze nie kazdy bude uspesny a bude vyhovovat narokom zahranicnych firiem..mam osobne skusenosti..ked som prvy x vycestoval von a neuspel som-teraz hadam nebudem na forach rozvadzat neschopnost firiem kedze som si za to mohol aj sam..treba si dat ruku na srdce,ze vzdy je to o medzi clanku nie o zahranicniej firme a firme X cite..netreba sa vyhovarat aka je firma X cite neschopna a ze klame,nevyplaca a namotava..co pani chcete? pridete do zahranicia ,ste tam dva dni,neuspejete a za vlastny neuspech kritizujete cloveka,ktory vam dal sancu pracovat mimo nasej skorumpovanej rodinkarskej SR..Prajem p.Kissovi a jeho spol.aby takychto ludi ,ktori tu pisu negativne stretaval co najmenej,vela uspechov a co sa tyka mna nasa spolupraca urcite neskoncila a tesim sa na dalsiu..
Co sa tyka mna vsetko na 100%,mozem len doporucit..
richcell
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Ervin » úte 13. lis 2018 14:54:06

No nedá mi nereagovať. Pán Kiss je jeden s mála podvodníkov ktorý si radi píšu recenzie samy a píšu ich aj jeho známi. Je veľa ľudí čo mu na meno nevedia prísť. Oklamať ľudí zarobiť na nich a odkopnuť. Jediný spokojný je on sám. V jeho prípade sa o serióznosti nedá ani hovoriť. Klame zavádza a potom sa súdom vyhráža. Stretnite sa s ním a uvydíte podvodníka pri práci. Mädove motuzi popod nos. Krásne prísľubi a robota úplne iná. Ak aj zaplatí tak neskôr a nie všetko. Nedajte sa oklamať. Je to líška prefikana!!!!! Mám už svoje roky ale radčej budem doma sediet ako pre neho čo len prstom pohnúť. Hajzla ako je Kiss a x.cite treba pozatvárať!!!
Ervin
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod Jan Babic » stř 14. lis 2018 13:24:06

Musim sa hned na zaciatku zasmiat na recenzii pana Ervina, pretoze s panom Kisom spolupracujem uz roky a nasa spolupraca je ukazkova. Nikdy som sa nestretol s tym, ze by pan Kis zavadzal ludi.
Ak tu niekto zavadza tak je to pan Ervin (Jan K.), ktory sa neodvazi napisat svoje prave meno a skryva sa pod ine identity. Cela ta recenzia od pana Ervina ma len jednu chybu, ze tam je napisane zle meno. Nie pan Kis je podvodnik ale podvonik je sam Ervin. Viem o com hovorim, nakolko som jeho byvaly spolocnik vo firme. Byvaly spolocnik z toho dovodu, ze ked som prisiel na jeho podvody a konfrontoval som ho, urobil vsetko preto aby ma z firmy dostal co sa mu aj podarilo. Moju vlastnu firmu zadlzil a pospinil meno co si mozte pozriet aj na Finstate. Z toho dovodu ze pan Ervin je podvodnik a klamar ktory zavadza ludi s nim skoncil spolupracu aj pan Kis. Toto je pomsta pana Ervina (Jana K.) ktory sa teraz snazi pospinit meno a cest spravnych ludi ktori na Slovensku este su.
Jan Babic
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod František Blaho » stř 14. lis 2018 15:08:01

[quote="Ervin"]No nedá mi nereagovať. Pán Kiss je jeden s mála podvodníkov ktorý si radi píšu recenzie samy a píšu ich aj jeho známi. Je veľa ľudí čo mu na meno nevedia prísť. Oklamať ľudí zarobiť na nich a odkopnuť. Jediný spokojný je on sám. V jeho prípade sa o serióznosti nedá ani hovoriť. Klame zavádza a potom sa súdom vyhráža. Stretnite sa s ním a uvydíte podvodníka pri práci. Mädove motuzi popod nos. Krásne prísľubi a robota úplne iná. Ak aj zaplatí tak neskôr a nie všetko. Nedajte sa oklamať. Je to líška prefikana!!!!! Mám už svoje roky ale radčej budem doma sediet ako pre neho čo len prstom pohnúť. Hajzla ako je Kiss a x.cite treba pozatvárať!!![/quote]
František Blaho
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod František Blaho » stř 14. lis 2018 21:41:22

Omylom a v zlosti sa mi podarilo zdielať klamlivý a poburujúci článok nejakého pána Ervína a moja odpoveď na tento zlostiplný komentár dotýčného Ervína sa mi nepodarilo zdielať. Týmto chcem verejne vyzvať pána Ervína na odkrytie svojej skutočnej identity. Všetky slová v jeho komentári sú samá lož, výmysly a nenávistné prejavy voči pánovi Kišovi. Opýtajte sa prosím desiatok a stoviek spokojných ľudí ktorí za tých pár rokov pracovali u pána Kiša. Patrím medzi nich. Všimnite si prosím aj príspevky ľudí, ktorí píšu pod rôznymi pseudomenami, rôznych, niekedy až komických mien. Za tie roky som osobne nemal žiadny problém s pánom Kišom a môžem prehlásiť, že som vždy do posledného centu dostal vždy vyplatené všetky peniaze, ktoré som si zarobil a prístup pána Kiša bol vždy viac ako korektný. Týmto sa aj pánovi Kišovi ospravedlňujem za chybné zdielanie príspevku od "človeka" menom Ervín, no v návale zlosti sa mi to aj vzhľadom k môjmu veku "podarilo". Pán Kiš, držím Vám palce. Bodaj by po tejto zemi chodilo viac ľudí ako ste VY.
František Blaho
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků