Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod podvedeny » sob 15. čer 2013 22:34:25

[quote="Rs-Johnny"]Dajte mi niekto tel cislo kto ma skusentosti s FIRMOU.... Vopred dakujem[/quote]
Johny, Johny tu mas cisla, ked mas vela penazi na prerobenie, ale najprv si precitaj recenzie, lebo vidim, ze si ich necital este a ver tym, ktore pisu ludia, co pracu s agenturou-teraz s.r.o uz vyskusali a nie Kissovi, co si sam pise ...0908938678, 0475811672,00491716939488,
podvedeny
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod podvedený » sob 14. pro 2013 21:54:10

[quote="Rs-Johnny"]Dajte mi niekto tel cislo kto ma skusentosti s FIRMOU.... Vopred dakujem[/quote]
0905964547, 0905534239 mám, ale zlé skúsenosti.
podvedený
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod OLIN » úte 17. pro 2013 21:05:28

kise ty ubozaku,to se nepoblijes sam pred sebou,když tady kydáš ty samochvály???že se neposereš od hanby ty chudáku....
OLIN
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod xxx » stř 10. čer 2015 9:57:47

Sama se mohu přiklonit ke zkušenostem s tímto pánem. Jsme personální agentura, která s ním chtěla spolupracovat. Jakmile jsme měli vhodné kandidáty na zakázku, kterou pan Kis ,,zařídil,, tak vše pozměnil a ze zakázky sešlo.
Dali jsme mu druhou šanci. Apelovala jsem na něho, aby nám co nejdřívě dal vědět ohledně zakázky! 20€ + placené ubytování pro svářeče v Anglii - kdo by to nebral, ale pravdou je, že se pan Kis začal zase stahovat jakmile jsme měli opět vhodné kandidáty. Po této zkušenosti jsme s ním ukončili ,,spolupráci,,.

Nevěřte tomuto člověku!
xxx
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod štefan » úte 04. srp 2015 23:30:42

Zdravím.
Ja som pracoval cez X-cite a som spokojný s prístupom,platom ,ubytovaním.
Myslím že sa jedná o dobru agentúru s korektným jednaním.Moj nazor je z titulu toho že už mam odpacovane roky v EU aj mimo nej a poznam to ako to tam funguje,možem porovnať. jednoducho pracovna skuška je vždy ťažšia ako práca potom. ak nespravite dojem a nepresvedčíte zákaznika tak cestujete domov.Ak ste odborník v svojom obore tak nemusíte ani moc ovladať jazyk pokročilejšie. Lenže skutočnost je taka že hodne slovakov vycestuje a robia hanbu nechodia do prace ožiaraju sa a čo potom čakaju? proste su to barani ktori majú veľke oči.
viem o čom hovorím preto cestujem do zahraničia vyhradne sám!!!
štefan
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod banan » pon 14. zář 2015 19:11:35

Je to podvodnik bacha dajte si pozor mam vlastnu skusenost nezaplatil mi dodnes a nebere mi telefon.
banan
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod banan » pát 18. zář 2015 18:56:06

Ak chcete vediet nieco o tejto agenture tak mi kludne zavolajte pracoval som pre pana k....a 0903 121 486
banan
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod oksirk » stř 07. říj 2015 20:25:47

Bol som v Irsku cez tuto agenturu v roku 2006. Prisli sme do masokombinatu pracovat pred vianocami. Po troch tyzdnoch ako sa zamestnanci vratili z vianocnej dovolenky nas vykopli. A nie iba z prace ale aj z domu kde sme v uprsanom pocasi byvali.. FUUUUUJ... A este nas mali cakat na letisku nejaky ludia a nikto tam nebol.Dva dni sme bludili... Hnus,je mi na grc z vas pan KISS!!!
oksirk
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod ivan revuca » pát 24. úno 2017 12:59:10

tak ludia neviem kde ste pracovali ale ja s p.Kissom spolupracujem uz par rokov a mozem napisat len to dobre lebo na com sa dohodneme to plati a pokial ovladate svoju profesiu a svoju pracu urobite tak ako sa ma tak nechapem ake mate problemy.tie si vyrabate sami lebo kazdy si mysli ze vonku padaju pecene holuby do ust takze pred tym ako napisete negativa na firmu a p.Kisa skuste si dat ruku na srdce a porozmyslajte ci ste vy sam urobil pre tie peniaze maximum.
ivan revuca
 

Re: Agentura x-cite ing.Milan Kiss

Příspěvekod MilanS » pát 24. úno 2017 14:49:24

Občas spolupracujeme z p. Kissom už viac 5 rokov zatiaľ spokojnosť. Samozrejme ako tu bolo písané vyššie pokiaľ ste profesionál vo svojom segmente a ovladate svoje remeslo... A áno mali sme aj my na pár projektoch problemy ale úprimne neexistuje ideálna zákazka lebo ani ľudia niesu ideálny...
MilanS
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron