Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

agentura Europe Way

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: agentura Europe Way

Příspěvekod Hejatko,Pampurikova,Kozacek » ned 22. kvě 2011 21:20:43

jo honzo.cz jak si na tom tedka jsi jeste Vb nebo uz doma a jak jste dopadli urcite ne moc dobre co? napis
Hejatko,Pampurikova,Kozacek
 

Re: agentura Europe Way

Příspěvekod Majki » stř 22. čer 2011 9:53:19

Tak Lidi pozor jak řikate Europe Way je parta zlodějů,podvodníků a cikánů...
Europe Way dříve fungovala pod firmou enboli značkou WAMA Corporation, co vám budu říkat,všíchni kdo se chodí jsou ebo byli tak zvaně hloupí a zaplatili ..pěknou řádku pěněz...Ví se o tom i v médiech koukněte na tenhle odkaz
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... zahranici/
A pak jsou radoby dalsi v Ostravě
http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/1 ... zahranici/



Tak davejte bacha
Majki
 


Re: agentura Europe Way

Příspěvekod mahdalka » pon 15. srp 2011 16:24:11

Ahoj všem :)
Přítel byl na pohovoru v této agentuře,chtějí po něm 12 tis.za zprostředkování a navíc mu dali starou vizitku,kde neměli ani webové stránky :evil: Díky že jste mi otevřeli oči,budeme hledat jinde
mahdalka
 

Re: agentura Europe Way

Příspěvekod bobo » úte 13. lis 2012 12:37:10

Mohu z vlastní zkušennosti potvrdit,že ti upocení a ne zrovna vonící "manageři"Wama corporation (výběrové řízení na práci v zahraničí ze dne 7.9.2009 v Praze,U Krčské vodárny),Václav Hejátko a tlusté prásátko s okousanými nehty Pampuriková dokázali obyčejným lidem,kteří pouze hledali práci vnutit směnky a vybrat zálohy na neexistující práci.Komu čest,tomu čest!
Všechny varuji,že pokud se s těmito "podnikateli" setkají,tak ať kontaktují policii!!!
bobo
 

Re: agentura Europe Way

Příspěvekod bobo » úte 13. lis 2012 13:12:43

Ahoj,také se připojuji ke všem "pitomcům",kteří jako já naletěli té báječné partičce,která si teď pro změnu říká Europe Way.Těmto zmetkům jsem rovněž naletěl a to už v r.2009,to ale vystupovali pod jménem Wama corporation,dokonce jedna bečka sádla s propocenou košilí mi při výbírání zálohy dala vizitku se jménem Andrea Pampuriková,personal manager EU NAQ-CORP a.s.Já vůl jsem dopadl tak,že mě výlet do Prahy vyšel zatím jenom na 33.000Kč.Přemýšlím o žalobě proti tomuto skorumpovanému státu pro porušování Ústavy České Republiky.Vím,že tady mám malou šanci na úspěch,protože v této zemi neznám slušného právníka,který by bojoval proti korupci a zastal se obyčejných lidí.Lidičky,dávejte si na ně pozor,prosím!
bobo
 

Re: agentura Europe Way

Příspěvekod wenca » sob 09. úno 2013 18:06:39

s touhle agenturou mám bohužel stejné špatné zkušenosti.akorát vás okradou o peníze,dělat budete za pakatel a bydlet s cikánama. taky nás tam přijela skupina pěti lidí kteří to po pár dnech pochopili o co jde a odjeli za poslední peníze zpět do ČR.já jsem měl to štěstí že mám v londýně bratrance,takže jsem odcestoval tam a našel si práci.jiní to štěstí neměli.takže celkově jsme přišli o spoustu peněz a po návratu do ČR jsme zkoušeli s právníkem podat trestní oznámení,ale smlouva je napsaná takovým stylem,že to vše obkecali,takže se právník divil,že jsem něco takového vůbec podepsal.ale obyčejný lajk si může smlouvu přečíst pětkrát a stejně mu na ni nic divného nepřijde.hold banda zasranejch cikánu co se přiživují na úkor ostatních!!!! :!:
wenca
 

Re: agentura Europe Way

Příspěvekod wifi » úte 12. úno 2013 21:04:48

cigosi co hledaji praci ostatnim :)
tak ted uz jsem slysel vsechno :D
wifi
 

Europe Way

Příspěvekod Mracek » ned 31. srp 2014 9:56:39

Dobry den, bohuze jsem narazil na tuto firmu v rMCI TELEFONOVANI poskytli mi levne volani a ted nemam ani cislo a dluhy. CTU TMOBIL vsichni bezradni POMOC POMOC
Mracek
 

Re: agentura Europe Way

Příspěvekod Zajicek » ned 31. srp 2014 10:00:07

Václav Hejátko je spojen z firmama Agentura Stylista, s.r.o. EUROPE WAY s.r.o. CLUB CLASS s.r.o. Cashback Club s.r.o. Pozor podvodniiiicek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zajicek
 

PředchozíDalší

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron