Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

agentura COOLAGENT

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

agentura COOLAGENT

Příspěvekod Renie » pon 29. lis 2010 1:42:48

Ahoj,
chci se zeptat jestli někdo máte nějaké zkušenosti s agenturou COOLAGENT? Našla jsem nějaké jejich pracovní nabídky, ale nevím jestli jim můžu věřit. Moc díky za jakýkoliv info...
Renie
 

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod Michelinka » čtv 02. pro 2010 12:19:00

Chci jet s touhle agenturou do Španělska, už jsem párkrát osobně navštívila slečnu v té agentuře, působí na mě celkem dobře, četla jsem i přímo na nazkusenou.cz od nějaké slečny jak psala že s nima byla jako aupair v Anglii. Doufám, že to teda nejsou nějací podvodníci a peníze které jim zaplatím nebudou vyhozené za nic. Kam bys s nima chtěla jet ty?
Michelinka
 

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod adela2000 » pát 10. pro 2010 16:05:38

Ahoj,
letos jsem byla od CoolAgent jako au-pair ve Španělsku. Lidé v agentuře jsou milý a relativně ochotní. Ale jakou dobu trvalo než mi našli pořádnou rodinu! A když už se zdálo, že konečně našli, tak jsem tedy odletěla. Rodina šílena.Za dva měsíce jsem byla zpátky. Rodina mi doted neposlala me veci. A agentura už nekolik mesicu neni schopna nic zaridit. Proste hruza a velke trapeni. Uz bych s nima nikam nejela!
Hodně zdaru.
adela2000
 
Příspěvky: 5
Registrován: úte 19. říj 2010 19:00:40

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod Michelinka » pát 10. pro 2010 23:07:25

Teda to jsi mě zrovna moc nepotěšila, já už s nima i podepsala smlouvu a zaplatila zálohu. Ale budu holt doufat, že tvůj případ kdy se patrně nezdařilo úplně nejlíp byl ojedinělý a že jsi měla bohužel smůlu. Každopádně díky moc za varování.
Michelinka
 

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod Aha_Lucia » pát 10. pro 2010 23:14:36

Tak Michalko, už jsi odjela? neboť já plánuju taky s nima jako aupair do UK, tak či jsi OK, či ne ;)
Aha_Lucia
 

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod Aha_Lucia » pát 10. pro 2010 23:16:21

já tupec jsem si nevšimla datum :lol:
tak tedy hodne stesti! kdy jedes?
Aha_Lucia
 

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod Michelinka » pát 10. pro 2010 23:54:40

Já chci jet pracovat do hotelu ve španělsku, jak nabízejí a měla bych odlétat v lednu a zatím mi právě nedali žádnou nabídku, jsem se tam registrovala zhruba před týdnem takže je ještě brzo. Každopádně doufám, že bude všechno bez problémů. Mám z toho trochu strach, u těch agentur zprostředkovávajících zahraniční práce člověk nikdy neví jestli se nějak nenapálí :(
Michelinka
 

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod Návštěvník » pon 03. led 2011 17:47:02

Ahoj Michelinko,
Tak odjela jsi nakonec bez problemu ? Ja se ted chystam pres ne do Anglie, tak me docela zajima jejich servis. diky moc.
Návštěvník
 

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod Stáňa » pon 21. bře 2011 20:45:05

Ahojky, já chci taky přez tuto agenturu do UK a chci odletět za 2 měsíce, už jsem v agentuře byla a udělali na mě veliký dojem.. Známá přez ně byla a neměla žádný problém, s rodinou si sedly.. :) Docela z toho mám strach, ale doufám, že to bude ok.. :)
Když bys Michalko chtěla napiš na email a můžem o tom splknout, je kolikrát lepší, když jsou dvě něž člověk sám.. :) email Stana.Pavlickova@seznam.cz

Hodně zdaru :)
Stáňa
 

Re: agentura COOLAGENT

Příspěvekod Návštěvník » pon 21. bře 2011 20:48:30

ne promiň Michalko,
měla jsem na mysli tu co chce jet taky do UK :)
Návštěvník
 

Další

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků