Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

agentura VM Recruitment

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

agentura VM Recruitment

Příspěvekod hafner » stř 22. kvě 2019 15:14:11

Dobrý den,
rád bych se zeptal, jestli nemá někdo zkušenosti s agenturou VM Recruitment?

Nabídka práce vypadá následovně:

Miesto práce: Anglicko - Thurrock / Tesco sklad s potravinami a rozličným tovarom

Mzda:
- od £8.91 do £11.17 denná zmena na hodinu + príplatky za nadčasové hodiny + príplatky za víkend
- od £9.80 do £11.67 nočná zmena na hodinu + príplatky za nadčasové hodiny + príplatky za víkend

Náplň práce:
- triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
- balenie, etiketovanie
- práca s ručným skenerom
- riadenie elektrického, vysokozdvižného vozíka LLOP

Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v domoch (tzv. share house). Počet osôb na dome je od 5- 7 ľudí. V domoch sú 1 a 2 posteľové izby. Dom je kompletne zariadený (vrátane spotrebičov, práčky a pod.)
Náklady spojené s ubytovaním – £310.00 na mesiac.

Doprava:
Doprava do práce a z práce je individuálna - autobus, bicykle, taxi share.

Výhody:
- Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP (trvalý pracovný pomer)
- Overený anglický zamestnávateľ
- Anglický ubytovací agenti /tiež český a slovenský/
- Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody (sociálna, zdravotná a príspevok na penziu)
- Vybavenie NI čísla a účtu v banke (OnePay card)
- Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
- Cestuje sa v skupinách
- Mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- Možnosť nadčasov, príplatky za nadčasy a prekročení normy 100%
- Asistencia zo zakúpením letenky a s dopravou v UK
- Odchody sú každý týždeň do zaplnenia voľných miest

Dostatok financií, alebo počiatočné náklady:
- Letenka do Anglicka cca 50-100 €
- Doprava z letiska do ubytovania ubytovacím agentom (v prípade potreby) £30 na osobu
- Poplatky pre ubytovacieho agenta po príchode cca £300∙ Vreckové na stravu a dopravu do prvej výplaty podľa vlastných požiadaviek

* Nástup je počas celého roku 2019. Práca je vhodná pre ženy, mužov a študentov, bez jazykových znalostí.
* Pred nástupom kandidát absolvuje telefonický/Skype pohovor.

Poplatok za personálne poradenstvo a asistenčné služby:
Po schválení sa hradí asistenčný poplatok (160Eur), ktorý zahŕňa personálne poradenstvo a asistenčné služby,
poskytnuté informácie ohľadom práce a života v Anglicku, spracovanie a zaslanie Vašich materiálov zamestnávateľovi,
rezervovanie ubytovania podľa potreby aj dopravu, prípadné preklady dokumentov a paušálny poplatok za informačnú brožúru o živote, práci, daniach,
ubytovaní a iných záležitostiach spojených s prácou v Anglicku ako aj nonstop asistenčnú linku.
Poplatok je splatný jednorazovo ku dňu podpísania dohody.

Moc děkuji
hafner
 

Re: agentura VM Recruitment

Příspěvekod Terry » ned 02. čer 2019 7:47:01

Dobrý den,
Reaguji na Váš dotaz s agenturou VM Recruitment. Víte už něco více? Jestli je agentura spolehlivá,atd...
Já už jsem si zarezervovala letenku ale teď se mi to po posledním emailu vůbec nezdá a jsem hodně rozhozená. Měla jsem pracovat v Burnley ve skladu.. Až teď 4 dny před odletem mi přišel email s rozepsaným ceníkem za všechny služby, co mi budou poskytovány. Nemám vůbec žádné zkušenosti s prací v zahraničí.. Předem děkuji za odpověď.
Terry
 

Re: agentura VM Recruitment

Příspěvekod Roman » pát 01. lis 2019 11:17:26

[quote="Terry"]Dobrý den,
Reaguji na Váš dotaz s agenturou VM Recruitment. Víte už něco více? Jestli je agentura spolehlivá,atd...
Já už jsem si zarezervovala letenku ale teď se mi to po posledním emailu vůbec nezdá a jsem hodně rozhozená. Měla jsem pracovat v Burnley ve skladu.. Až teď 4 dny před odletem mi přišel email s rozepsaným ceníkem za všechny služby, co mi budou poskytovány. Nemám vůbec žádné zkušenosti s prací v zahraničí.. Předem děkuji za odpověď.[/quote]

Ahoj Terry, jak je v Burnley? Také bych chtěl přes tuhle agenturu do Anglie.
Roman
 

Re: agentura VM Recruitment

Příspěvekod Reakcia na sklad » úte 14. črc 2020 11:55:32

Zdravím, v Burnley som bol cez inú agentúru, pred 3 rokmi. Jedná sa o sklad Boohoo. V kratkosti poviem to, že je to otrokárska práca, kde priemerne nabeháte 25km za 12hod. smenu.
Pracuje sa iba nočná = 18:00 - 6:00 a denná = 6:00 - 18:00 (3 dní robíš a 3 dni voľno)
Ak si silnejšej postavy, prípadne ak máš zdravotné problémy, nevydržíš to tempo. Neberú ohľad ani na ženy, proste musíš plniť target, ak ho neplníš, dostaneš výstrahu a nakoniec ťa vyhodia.
Jazyk v skutku ani nepotrebuješ, ale je to pre zdravého človeka dobrý štart v UK.
Reakcia na sklad
 

Re: agentura VM Recruitment

Příspěvekod Petr kočár » ned 19. bře 2023 12:59:02

Ahoj, je to velmi solidní agentura, opravdu co řeknout tak je, spolupracuje s zahraničními firmami a ihned jak vys vyšlou, na vas cekaji. Nebál bych se s nimi někde cestovat. A to že si řeknou o pár euro za zprostředkování? Nevadí, máte práci bydlení a dokonce v Nizozemi samostatne v pokoji
Petr kočár
 

Re: agentura VM Recruitment

Příspěvekod Yura » stř 16. srp 2023 14:25:02

Dobry den Petr kočár. Muzu se zeptat jak jste do toho Holandska jel? Vyridili vam vsechno od toho pracovniho cisla po ucet a pod..? Taky premyslim, ze bych pres ne jel.. Nejvetsi obavy mam z toho ubytovani, kdy na jednu koupelnu, jeden zachod, jeden sporak a pod. by bylo hodne lidi. To si pak nedovedu predtavit co se deje, kdyz by sli vsichni do prace na stejnou hodinu.. :) Dekuji za postrehy. Pripadne muzete napsat na email yuraolomouc@gmail.com Děkuji moc ;)
Yura
 

Re: agentura VM Recruitment

Příspěvekod Návštěvník » stř 16. srp 2023 14:31:15

[quote="Petr kočár"]Ahoj, je to velmi solidní agentura, opravdu co řeknout tak je, spolupracuje s zahraničními firmami a ihned jak vys vyšlou, na vas cekaji. Nebál bych se s nimi někde cestovat. A to že si řeknou o pár euro za zprostředkování? Nevadí, máte práci bydlení a dokonce v Nizozemi samostatne v pokoji[/quote]
Ahoj. Premyslim jestli mam taky vycestovat s pomoci teto agentury. Muzu se zeptat jak jste tam jel a jestli vam zaridili ucet, to pracovni cislo v Holandsku a pod.? Jinak co se toho ubytovani tyce. Mate svuj pokoj to je super, ale kolik je vas celkem v tom dome/byte? Ja mam prave obavy z toho, ze bude na jednu koupelnu, jeden zachod, jeden sporak a pod. treba 8 lidi a to si nedovedu predstavit jak to ma fungovat, kdyz by jsme sli vsichni na stejnou hodinu do prace? :D JEtli chces, tak pripadne muzes odepsat na email yuraolomouc@gmail.com rad bych se dozvedel vic dekuji.
Návštěvník
 


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron