Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Francie sběr Vína

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Francie sběr Vína

Příspěvekod Míra » ned 07. led 2018 0:03:09

Ahojte,
Prosím Vás, letos chceme jet s přítelkyní na sběr vina do Francie, a vse už jsme si zjistili, jen nevíme jak je to s věkem. Jestli je tam třeba limit od 18. Přítelkyni je 17 a az v lete ji bude 18. Takže já bych byl fakt moc moc rád kdyby mi tu nějaká dobrá duše napsala ze to je v pořádku. Moc si to přeju aby to vyšlo. Děkuju za odpověď a mějte se krásně :)
Míra
 

Re: Francie sběr Vína

Příspěvekod marcel » pon 16. črc 2018 0:11:30

Ahoj Miro myslim si ze by v tom neměl být problém ale na 100% ti to neřeknu stejně jde je o brigádu.... Já jsem momentálně na farmě ve Skotsku a chtěl bych změnu nehodime o tom vínu řeč? Jsem z Liberce je mi 25 let kdyžtak email:marcel.chlum@email.cz
marcel
 

Re: Francie sběr Vína

Příspěvekod Honza Prosa197 » ned 05. kvě 2019 15:38:17

Čauves , měl bych otázku. Mám partu 4 kluků ochotnejch pracovitej...a máme rádi cestování a tenhle rok by se nam líbila návštěva Francie.Zároveň bychom si chtěli přividělat , a sběr vína nám přišel super nápad .Pokud by jste měli nějaké kontakty na vinaře či lidi kteří něco takového domlouvají či vy samí byli bychom moc rádi za pomoc. Děkuji a hezký den Honza. :)
Honza Prosa197
 


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků