Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

prace v alpach

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

prace v alpach

Příspěvekod pepajz » sob 12. pro 2015 14:50:11

Ahoj chtel bych se zeptat jestli nahodou nekdo nevite o nejake praci v alpach. Ja momentalne ziji uz 7 let v anglii a chtel bych letos zkusit na sezonu nekam do hor. Kdybyste nekdo o necem vedel byl bych vam moc vdecny. Muj email bobekbob46@gmail.com
pepajz
 

Re: prace v alpach

Příspěvekod KacKac » sob 14. kvě 2016 9:05:51

Ahoj, a jakou práci tam hledáš? Jakou pozici? Je to jedno? Pracovala jsem v Rakouských Alpách v Kitzbuhelu jako pokojská. Krásné místo, nádherné prostředí, k tomu tam probíhají závody světového poháru, takže paráda. Práci jsem nehledala přes agenturu, ale bylo mi doporučeno hledat přímo. Tzn. napsat si dobrý životopis, mít v záloze nějaké doporučení a oslovit hotely na přímo. Musím říct, že to funguje dokonale. Ale těžko říct jak to mají s agenturami, s těmi nemám zkušenost. Nabídky jednotlivých zařízení jsou buď na různých inzertních webech (pohledej) ,příklad http://arbeit.mitula.at/zimmermadchen-jobs, nebo prostě si vybereš místo, zjistíš, jaké tam jsou hotely a prostě je oslovíš. Pokud nebudou mít zájem, tak buď nebudou vůbec reagovat, což se stává minimálně, nebo s díky odmítnou, nebo odmítnou daný termín, ale nabídnou ti třeba na další sezónu, můžou ti také doporučit hotel, o kterém ví, že někoho hledají. Pokud tě budou chtít přijmout, reagují více méně okamžitě. Mě zavolali, což byl "trochu" problém, fakt se po telefonu nedomluvím :). Ale měla jsem štěstí, v té době tam pracovala nějaká slovenka, takže jsem se domluvila s ní, a pak už to bylo rychlé. Vyřídili mi všechny potřebné papíry a za měsíc jsem fičela na zkušenou. Bylo to sice dost náročné, už v metru ve Vídni jsem si sypala popel na hlavu, ale nakonec vše dopadlo dobře. Jen ten jazyk jsem neovládala asi tak, jak jsem si původně myslela :D. Každopádně je dobré se na cestu opravdu vhodně připravit. Já jela sama, bylo to před 10ti lety, takže nějaká navigace, spojení domů atd. bylo takové malinko horší, ale šlo to. Nevím, co jinak doporučit. Moc o tom nepřemýšlet a jet, je tam opravdu krásně. Co se týče pak samotné cesty, dobře to naplánovat, vyřídit si potřebné slevy např. na rakouské dráhy hned před první cestou, ušetří to spoustu peněz. Možná ti ještě pomůže tento vyhledávač, kde jsou mezinárodní jízdní řády Nejsou tam sice všechny spoje, ale je jich tam dost. Může se hodit. Obecně ještě tedy ke Kitzbuhelu, kde jsem byla já. Je to poměrně drahé místo, proto radím jezdit případně na nákupy někde do míst poblíž :). Přeji hodně zdaru, ať se vše podaří jak má. Kdybych už neměla rodinu, jedu taky znova :)
KacKac
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 14. kvě 2016 8:31:32


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 návštevníků