Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Někdo kdo se chystá odjet do zahraničí za prací?

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Někdo kdo se chystá odjet do zahraničí za prací?

Příspěvekod Míša » úte 18. srp 2015 16:41:37

Zdravím všechny, chtěla bych změnit prostředí a zkusit žít a pracovat v jiné zemi. Bohužel ve smršti agentur a všech radoby rad z okolí o podvodech a neúspěších jsem na mrtvém bodu. Nevím kde jak začít:-( máte někdo taky takové zaječí plány? kdo by chtěl jet pryč a je sám nemá se ským spojit a shání informace či přímo partáka na vycestování? V mém okolí si každý stěžuje a říká jak by zmizel, ale nic skutek utek..

Máte někdo zkušenosti s prací v cizině či agenturami atd atd. co se týká země je mi to vlastně jedno kde by byla šance se uchytnout to bych zkusila. ale když bych si mohla vybrat tak nejvíc mě láka Nizozemsko a Irsko...

Děkuji za všechny ohlasy či tipy. Míša
Míša
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 18. srp 2015 16:34:40

Re: Někdo kdo se chystá odjet do zahraničí za prací?

Příspěvekod Kuba » sob 17. říj 2015 14:14:56

Ahoj taky mam plán odcestovat do ciziny za prací. Nějaké zkušenosti s prací v zahraničí mám a jen pozitivní. :) Pracoval jsem několikrát na farmě v Irsku, která byla úžasná, ale jedná se tam bohužel jen o sezonní práci. Ke komunikaci na farmě stačily jen základy angličtiny a bylo zde i pár Čechů, Slováků a Poláku s kterými se dá pěkně promluvit. Lákalo by mě Irsko, Severní Irsko, Skotsko, Norsko (spíše severní země). Jsem teď stejně jako ty na mrtvým bodě a hledám někoho kdo by se mnou zkusil něco najít a vycestoval :) Určitě by se mi líbila práce na nějaké takové farmě i na trvalo, kdyby si měla zájem napiš a zkusíme se společně po něčem podívat.. :)
Kuba
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 17. říj 2015 13:23:21

Re: Někdo kdo se chystá odjet do zahraničí za prací?

Příspěvekod Kolibřík » sob 07. lis 2015 20:47:06

Zdarec :)
Po Novém roce bych ráda vycestovala za prací do Skotska, nebo kamkoliv, kde se domluvíme anglicky.. :) Hledám parťáka, který už má nějaké zkušenosti.. jako ty. :)
Já byla na Novém Zélandu a ve Francii. Ráda bych si tam našla práci alespoň na 3 až 4 měsíce.. :) Kdyžtak písni na W.elli@seznam.cz
Kolibřík
 
Příspěvky: 2
Registrován: sob 07. lis 2015 20:38:48


Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 10 návštevníků

cron