Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Atlantic Nalcor

Nabídka práce v zahraničí. Rady a návody, jak sehnat práci v zahraničí.
Pravidla fóra
Pokud víte o zajímavé nabídce práce v zahraničí, vložte ji do fóra jako samostatný příspěvěk. Příspěvky vyjadřují osobní názory uživatelů fóra a redakce Nazkušenou.cz za ně neodpovídá.

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod kpora » úte 11. lis 2014 13:47:11

Ved prave tu nikto nepise ze zaplatil .Ja som mu pisal ze kedy da zmluvu a letenku a cakam na reakciu ale zatial nic.Moj nazor je taky ze napise najprv treba zaplatit poistku a potom poslem zmluvu a letenku .Ja som to chcel len vyskusat co sa bude diat a kedy bude chciet peniaze.Ma to celkom dobre premyslene najprv chce doklady potom prehliadku a potom register aby si clovek myslel ze to vypada ze to bude vsetko ok ale skonci to ako vzdy posli peniaze a potom zbohom.Ja viem proste ze tam sa dostat na ropne plosiny je problem tam sa nevedia dostat ani domaci ludia a nie to este zahranicni ,to co som zistoval na internete.No co uz vyskusal som aj ked som vedel ze to takto skonci ale zivot ide dalej takyto ludia boli a budu co chcu ziskat peniaze za nic hlavne ze som nezaplatil mam o skusenost navyse.
kpora
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod kalivoda » stř 12. lis 2014 17:34:34

Ja jsem neplatil nic a poslali me na plosinu na Ukrajinu do Cerneho more. Rusove nas stale ostrelovali az ta plosina spadla. Vsichni se utopili jenom ja sem doplaval na breh kde me chytli banderovci. Dostal jsem nakladacku a podepsal spolupraci, ze budu tajny agent s ukolem znicit Atlantic-Nalcor, ktery vyrabi take kukurici a posila ji na Ukrajiny a srazi tim ceny domaci kukurice. Tak me poslali do Montrealu kde jsem ulozil v jejich kancelari bombu. Bombu mi ale ukradli cesky cikani, kterych je v Montrealu jak sracek a odnesli ji do sberny. Dal uz nevim jak to dopadlo protoze me kanadsky policajti chytili a zavreli do basy. Cesky konzulat se na me vysral tak me deportovali. Ted budu delat figuranta v Gronsku uz jsem poslal 8000 dolaru ale zatim nic. To nevadi kdyz z toho nic nebude pujdu bojovat do Iraku nebo s Madarama mlatit blby slovaky. :roll:
kalivoda
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod koudelka » čtv 13. lis 2014 17:46:00

Po me chteli poslat 1000 vychodonemeckych marek, ale v bance mi rekli, ze zadny takovy penize neexistujou tak jsem poznal, ze slo o podvod. Ja nesu blbe ja su moravak a na netu sem nasel, ze zadne vychodni nemecko neexistuje jenom to zapadni. Soused Lojza to taky poznal, ze slo o podvod. On ma velkou vinici 6 krav a traktor Zetor. Ja umim jenom cesky myslite, ze existujou nejaky cesky plosiny treba v Polsku? Diky. To jsme s nima vydrbali
koudelka
 

Re: Atlantic Nalcor

Příspěvekod bohumil noha » úte 18. lis 2014 20:42:58

Prezident Zeman spolupracuje s Atlantic Nalcor. Jsou taky komunisti a hlavne zamestnavaji rusaky. na jejich pracovistich se chlasta vodka a muslimove tam rezou cechum a slovakum hlavy. ptal jsem se na konzulatu a tam mi rekli, abych s nima nemluvil nebo, ze me oberou a budu mit dluhy a budu muset prodat trabanta. to je v prdeli. kde je pravda a laska? co za komunistu nebylo.
bohumil noha
 

Předchozí

Zpět na Práce v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků