[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Jazykové kurzy v zahraničí

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Jazykové kurzy v zahraničí

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

Jazykové kurzy v zahraničí

Příspěvekod Alice in Wonderland » stř 10. úno 2010 11:05:00

Ahoj, chtěla bych se zeptat, jestli někdo máte zkušenosti s jazykovými kurzy v zahraničí? Uvažuju, že bych v létě někam odjela, ale připadá mi to dost drahé a nerada bych peníze vyhodila oknem. Naučí se tam člověk něco?
Alice in Wonderland
 

Re: Jazykové kurzy v zahraničí

Příspěvekod maykl11 » stř 03. bře 2010 20:19:44

Ahoj, ano určitě se na takovém kurzu člověk něco naučí akorát je otázka, jestli je to dostatek za ty peníze, které do toho investujete. Kurz ovšem také přinese nejen zlepšení angličtiny, ale i nové kamarády a zkušenosti. Jeden takový jazykový kurz jsem absolvoval, konkrétně v Anglii ve městě Bournemouth, a jeho průběh jsem zkusil popsat na stránce http://studijnipobyt.ic.cz/ .
maykl11
 

Re: Jazykové kurzy v zahraničí

Příspěvekod PetrM » pát 25. čer 2010 12:03:59

PetrM
 
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 18. úno 2010 12:37:21

Re: Jazykové kurzy v zahraničí

Příspěvekod Lucie20 » pát 21. led 2011 0:20:35

Ahoj,
určitě to za to stojí:) Sama jsem absolvovala jazykový kurz v Sydney, pokud má někdo dotazy, ráda je zodpovim na mailu lucie.lebedova@gmail.com
Pokud si chcete angličtinu na kurzu opravdu vylepšit, tak bych volila školu, kde není příliš Čechů a Slováků, mě se to povedlo a byla jsem maximálně spokojená:)
Lucie20
 


Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron