Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Studium ve Skotsku

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

Re: Studium ve Skotsku

Příspěvekod KatyKat » čtv 02. říj 2008 17:47:31

Ahojky!!!

Chci vás poprosit, jestli byste mi někdo mohl napsat (kdo jste byl na studijní stáži), jak to na vás pusobilo z psychologického hlediska... Co vám to dalo, co vzalo a tak...

Mám na to totiž seminárku a jsem ztracená, páč sem na žádné nebyla :cry:

Budu vám vděčná...
mail: PoeticJustice@seznam.cz

Díky moc a papa
KatyKat
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 02. říj 2008 17:20:38

Re: Studium ve Skotsku

Příspěvekod KatyKat » úte 07. říj 2008 19:41:12

Leňulo,
právě, že to co je individuání, tomě zajímá, víš, protože to všeobecné se dá zjistit kdekoli, ale když neznáš nikoho, kdo na té stáži byl, tak potřebuješ jeho zkušenosti, pocity a tak, víš... Pak je možné z toho udělat nějakou statistiku...
Na tu diskuzi jsem nekoukala, nějak jsem ji nenašla, tak se zkusim ještě mrkout, dík za radu...
Pa Pa ;)
KatyKat
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 02. říj 2008 17:20:38

Re: Studium ve Skotsku

Příspěvekod KatyKat » stř 22. říj 2008 18:39:17

Ahojky Leňul,
díky moc za odpověď každá informace i když je malá se vždycky hodí, takže díky moc i i tvou odpověď určitě využiju ;) . Zatim pa pa :)
KatyKat
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 02. říj 2008 17:20:38


Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron