Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Angličtina na Maltě

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

Re: Angličtina na Maltě

Příspěvekod Lilith_K » stř 18. bře 2009 18:12:27

Ahoj,
já byla na Maltě se StudyGlobal minulé léto a bylo to super!
Jako je fakt, že se tam paří dost, kdybych třeba byla začátečník a slibovala bych si velkej pokrok,. jela bych spíš do anglie, ale vzhledem k tomu, že jsem středně pokročilá, tak mui výuka hodně dala a hlavně se dalo už komunikovat v angličtině, což bylo super. Výborně jsem si tam vylepšila konverzaci, což se praávě dá i po večerech v baru :D Takže doporučuju, pkud chcete spojit dovolenou se zlepšením angličtiny, ale až tak od mírně pokročilých, abyste fakt mohli ve volném čase makat na konverzaci. Teda, ze že by to byla makačka, všechno přicházelo spíš samo :D
Lilith_K
 
Příspěvky: 1
Registrován: stř 18. bře 2009 18:08:30

Re: Angličtina na Maltě

Příspěvekod terezaban » úte 20. říj 2009 14:08:50

Ja jsem byla na Malte s Channel Crossings. Je to super spojeni uceni a dovolene. Vsechno bylo skvele, vyborna domluva, individulani pristup. Takze jsem mela opravdu dobry pocit, vsechno jsem mela zarizene. Jestli chces teda poradit agenturu, tak tuhle muzu jen doporucit. Mrkni se kdyz tak na jejich stranky www.chc.cz. Ja jsem byla fakt spokojena. Pristi rok se s nima chystam znovu. :-)
terezaban
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 20. říj 2009 13:45:12

Re: Angličtina na Maltě

Příspěvekod Snoopy » stř 20. dub 2011 18:44:05

Ahoj,
chtěla jsem se zeptat, ve kterém městě, škole jsi přesně na Maltě byla a na jak dlouho? Bylo tam hodně Čechů? Uvažuji, že bych v létě tam letěla také.
Díky za odpověď
Snoopy
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 17. čer 2010 8:54:49


Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron