Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Jazykový pobyt v zahraničí

Rady, návody a zážitky ze studia v zahraničí.

Jazykový pobyt v zahraničí

Příspěvekod MartaF. » ned 08. zář 2013 19:00:54

Ahojte!

Chci se s vámi podělit o své zkušenosti s jazykovými pobyty. Už jsem byla 3. léto na jazykém pobytu. Poprvé v Manchesteru, podruhé v Dublinu , pokaždé s jinou agenturou. Nebudu je tu raději jmenovat, ale můžu vám říct - zklamání. Jen shrábli peníze a pak už když jsem se něco potřebovala zeptat nebo informovat, tak byli neochotni , že jsem si je vůbec dovolila otravovat! Škola v Dublinu vůbec nebyla taková, jak prezentovali na stránkách a vychvalovali....Toto léto jsem byla na Maltě v St. Julian´s a vše včetně letenky mi zařídilo jazykové centrum ENGLISH4ALL z Brna. Škola naprostá bomba! Byla jsem s nimi naprosto spokojená! Zajímali se i během pobytu, jestli je vše v pořádku a příští rok se s nimi chystám do IRska! Vůbec nejsou tak drazí jako ostatní, takže opravdu doporučuju! www.english4all.cz, zdravím, Marta
MartaF.
 

Re: Jazykový pobyt v zahraničí

Příspěvekod jace9 » pát 25. říj 2013 12:11:31

Vypadá to, že jste si užili svůj pobyt na Maltě.
jace9
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 03. kvě 2013 8:38:55
Bydliště: United Kingdom


Zpět na Studium v zahraničí

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron