Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

trvalý pobyt v Austrálii

Povídání o Vašich cestách a zážitcích z nich.

trvalý pobyt v Austrálii

Příspěvekod LucifeR » stř 09. kvě 2012 20:35:44

Ahoj všem.
Chci se zeptat jestli je tu někdo, kdo uvažuje nad trvalým pobytem do Austrálie?. Někdo, kdo po tom touží a hledá k sobě 'parťáka', tak jako já. Nad tímto uvažuju už několik let, ale ještě to dlouho potrvá než se o to budu pokoušet. Záleží na tom, jestli mě teď vezmou na školu a za jak dlouho si vydělám peníze na tenhle sen, ale i tak se ptám, i když je to brzo. Bylo by fajn s někým o tomhle pokecat a taky se s někým novým seznámit, kdo je na tom podobně jako já.
Myslím, že se tu nejspíš nikdo najde, ale za zkoušku nic nedám.
Tak se mějte fajn =P
LucifeR
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 17. lis 2010 11:14:56

Re: trvalý pobyt v Austrálii

Příspěvekod M » úte 12. čer 2012 9:47:21

Ahoj, umět perfektně anglicky tak neváhám ani minutu :D
M
 

Re: trvalý pobyt v Austrálii

Příspěvekod LucifeR » úte 12. čer 2012 16:53:26

Tak za rok studia angličtiny, někde v cizině budeš umět anglicky suprově. Moje angličtina zrovna taky není nijak dobrá. Až se uvidí co a jak, tak mám v plánu jet na rok někam studovat anglinu a pak se uvidí jak to bude s Austrálií =D. Stejně to plánuju až tak za 4-5 let. Času habaděj =D
LucifeR
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 17. lis 2010 11:14:56

Re: trvalý pobyt v Austrálii

Příspěvekod M » úte 12. čer 2012 19:09:22

[quote="LucifeR"]Tak za rok studia angličtiny, někde v cizině budeš umět anglicky suprově. Moje angličtina zrovna taky není nijak dobrá. Až se uvidí co a jak, tak mám v plánu jet na rok někam studovat anglinu a pak se uvidí jak to bude s Austrálií =D. Stejně to plánuju až tak za 4-5 let. Času habaděj =D[/quote]

jj přesně tak ale samotnýmu člověku se moc teda někam jet nechce :D
M
 

Re: trvalý pobyt v Austrálii

Příspěvekod LucifeR » stř 13. čer 2012 11:16:49

to je fakt... no, já doufám, že se pak někdo najde, kdo by jel semnou studovat aj...
LucifeR
 
Příspěvky: 14
Registrován: stř 17. lis 2010 11:14:56

Re: trvalý pobyt v Austrálii

Příspěvekod M » stř 13. čer 2012 16:22:23

a jo uvidíš, že se určitě někdo najde
M
 

Re: trvalý pobyt v Austrálii

Příspěvekod Fabi » úte 10. črc 2012 16:24:14

Ahoj ja se chystam pristi rok. Ale chci tam prave studovat anglictinu a pozdeji nejakou college pokud mi povoli viza:)
Fabi
 

Re: trvalý pobyt v Austrálii

Příspěvekod Majinka » čtv 12. pro 2013 17:28:15

Ahoj,
moje spolužačka ze střední je teď v Austrálii a i když je tam boží počasí a válí se často na pláži (což je k vzteku), pořád mi píše, že už by radši byla zpátky v ČR. Všechno je tam strašně předražené a práce, kterou můžeš rychle sehnat je možná tak umývání nádobí.
Majinka
 
Příspěvky: 4
Registrován: pon 09. pro 2013 15:41:42


Zpět na Pokec

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron