Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám novou au-pair do Rakouska!!! spěchá!!!!

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám novou au-pair do Rakouska!!! spěchá!!!!

Příspěvekod martina » úte 21. srp 2012 9:01:59

Dobrý den,

hledám nové děvče na své místo.Zaručuji auto neustále k dispozici, slušné zacházení, vlastní pokoj s koupelnou a slušné platové ohodnocení. Volné dny dle dohody a dovolené též.Výlety do Itálie. Možnost navštěvování jazykových kurzů dle vlastního výběru! Jedná se o práci se dvěmi dětmi. Řidičský průkaz je nutný. Anglický jazyk výhodou. Rodinka je příjemná, takže žádný strach. Nástup možný ihned nebo dle dohody. Prosím pište!!!
Děkuji Martina
martina
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 16. srp 2012 12:24:48

Re: Hledám novou au-pair do Rakouska!!! spěchá!!!!

Příspěvekod MajdaLey » stř 29. srp 2012 10:45:45

Dobrý den,

jmenuji se Marie Leyerová,
je mi 22 let, mám 1 mladší a 1 starší sestru.
Studuji VŠ katedru pedagogiky, ale rozhodla jsem se studium ukončit, ráda bych se nyní naučila cizí jazyky.
NJ mám již od ZŠ, bohužel moje znalosti nejsou dobré, proto jsem se rozhodla vycestovat do zahraničí.
Chci se proto zeptat, jaká úroveň znalosti cizího jazyka je nutná?
Nastoupit bych mohla nejdříve 20.9.

Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem M. Leyerová
MajdaLey
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 25. srp 2012 17:01:56

Re: Hledám novou au-pair do Rakouska!!! spěchá!!!!

Příspěvekod martina » čtv 06. zář 2012 11:09:07

Ahoj Marie,

jazyková úroven není zas tak důležitá. Časem se všechno naučíš.Jde o to, aby jsi byla schopná postarat se o 2 děti ( vaření, hraní ). Podmínkou je však řidičský průkaz. Sem tam i výpomoc v domácnosti. Jinak zde máš možnost navštěvování jazykových kurzů. 20. září není zas tak pozdě, ale moje rodinka to musí vědět jistě, že máš zájem. Je celkem těžké sehnat někoho takhle na rychlo k dětem. Tak se prosím zase ozvi.
děkuji Martina
martina
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 16. srp 2012 12:24:48

Re: Hledám novou au-pair do Rakouska!!! spěchá!!!!

Příspěvekod petulinka » pát 07. zář 2012 12:30:25

Ahojky!!! Měla bych zájem, ale můžu nastoupit až v říjnu. Je mi 28 let.
petulinka
 

Re: Hledám novou au-pair do Rakouska!!! spěchá!!!!

Příspěvekod martina » pát 07. zář 2012 12:47:02

Ahoj Peto,

můžeš mi dát své telefoní číslo nebo facebook?? tady je muj email maty-isek@seznam.cz
více informací bych ti sdělila do emailu nebo na facebooku martina fefetka ducháčková.
To není problém, že můžeš nastoupit až v říjnu.Já musím neprodleně v říjnu odjet. Určitě bychom se nějak domluvili. Předpokládám, že máš určitě řidičský průkaz a umíš alespon trošku vařit:)
Předem děkuji za tvoji další odpověd. Piš email nebo se domluvíme na facebooku.

Děkuji Martina!!!
martina
 
Příspěvky: 3
Registrován: čtv 16. srp 2012 12:24:48

Re: Hledám novou au-pair do Rakouska!!! spěchá!!!!

Příspěvekod Návštěvník » ned 23. zář 2012 15:45:13

Dobrý den,
Je tento inzerát furt platný.
kontakt. domini.jerabkova@seznam.cz
Návštěvník
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron