Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame novou aupairku

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame novou aupairku

Příspěvekod Iva » úte 24. črc 2012 8:55:26

Ahojky, hledame pateho clena domacnosti! Zijeme v SRN, asi 600 km zapadne od Plzne. Manzel je Nemec. Mame dva kluky 3 a 1 rok, ktere vychovavame dvojjazycne. Od zari jdu na polovicni uvazek do prace a tak hledam spolehlivou slecnu, ktera by mi v te dobe mohla pomoct. Naplni prace by bylo hlavne starani se o kluky, jako vyzvednout starsiho ze skolky, jit s mladsim na zahradu/na prochazku, ohrat jim jidlo apod., a LEHKA pomoc v domacnosti (vyluxovat, utrit prach, vyklidit mycku, poklidit s detmi hracky...). Maximalne ale 30 hodin tydne (flexibilne dle dohody). Vikendy volne, dostatek casu na navstevu jazykove skoly samozrejmosti. Zijeme na vesnici ve velkem dome, pro aupairku mame k dispozici samostatny pokoj s koupelnou, televizi a wifi-pripojenim. Nejblizsi mesto od nas je 3 km, dalsi 6 und 10 km (vesnice nepocitam:-))). Nejblizsi velkomesto 20 km. V okoli prekrasna priroda (supr k jezdeni na kole!!!). Ridicak vyhodou. Moznost privydelku v rodinne firme. Alespon zakladni znalost nemciny nutna. Dalsi informace: aupairSRN@centrum.cz
Iva
 

Re: Hledame novou aupairku

Příspěvekod Tereza Jonáková » pát 10. srp 2012 17:21:08

Dobrý den,
jmenuji se Tereza, je mi devatenáct let a právě jsem odmaturovala na Střední zdravotnické škole v Jihlavě. Znalosti němčiny mám, a i když nejsou zázračné, něco umím. S dětmi mám zkušenost z letních táborů, kde jsem působila jako zdravotnice. O práci bych měla obrovský zájem, ale bohužel nemám řidičák. Jsem společenská, přátelská a děti miluji. Budu ráda, když se mi ozvete na email: tjonakova@email.cz Děkuji, Tereza:)
Tereza Jonáková
 

Re: Hledame novou aupairku

Příspěvekod MajdaLey » stř 29. srp 2012 10:55:55

Dobrý den,

jmenuji se Marie Leyerová a je mi 22 let.
Jsem studentkou VŠ pedagogického zaměření, rozhodla jsem se studium ukončit a věnovat se cizím jazykům.
Řidičský průkaz mám již 4 roky, mám mladší sestru o kterou jsem pomáhala mamce pečovat.
Jezdila jsem na dětské tábory, kde jsem několikrát byla jako instruktorka.
Původně jsem chtěla do ciziny odjet až 20.9. (po ukončení kurzu windsurfingu), ale pokud bych měla nastoupit již začátkem září, kurz zruším.
Má znalost Nj je opravdu jen základní, ale mám velký zájem se zdokonalit a pokud to bude možné, navštěvovat také kurz NJ.

Velice ráda bych se stala Vaší au-pair.
Pokud jsem Vás zaujala, můj email je: mmaajja@seznam.cz a nick na Skype: majdaleyerova

Předem děkuji za odpověď.
S pozdravem M. Leyerová
MajdaLey
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 25. srp 2012 17:01:56


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron