Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledame Au-Pair do Nemecka od unora 2013

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledame Au-Pair do Nemecka od unora 2013

Příspěvekod Lenka John » ned 08. črc 2012 14:54:28

Ahoj,

jsme cesko-nemecka rodina s 2-rocni holcickou. Hledama samostatnou, spolehlivou au-pair, ktera by se starala o Klarku a pomahla v domacnosti.

Tady je nas profil s dalsimi informacemi:

http://www.aupair-world.net/index.php/a ... ?a=1596723

Jestli mate zajem, tak se ozvete!

Lenka
Lenka John
 

Re: Hledame Au-Pair do Nemecka od unora 2013

Příspěvekod Míša » pon 13. srp 2012 9:16:50

Dobrý den Lenko,

jmenuji se Michaela Drahoňovská, je mi 22 let a žiju v Čekých Budějovicích. Vystudovala jsem střední hotelovou školu, v současné době pracuju jako prodavačka v obchodě s oblečením. Ve volném čase ráda podnikám výlety do přírody, čtu, vařím, jezdím na kole a na kolečkových bruslích.
V německém jazyce jsem složila zkoušku Goethe-Zertifikat B1. Zkušenost s dětmi jsem nabrala při pečování o mou, o sedm let mladší, sestřenici. Dále jsem hlídala děti kamáredek mé mamky.

Vaši nabídku bych ráda využila protože: miluju děti - vaše dcerka vypadá na fotografii kouzelně!
mám ráda venkov- sama bydlím na okraji města v rodinném domku s velkou zahradou, takže pro mne nejsou snad žádné domácí práce problém
ráda bych se zdokonalila v němčině v přirozeném prostředí - byla jsem už na pracovním pobytu na Farmě ve Švýcarsku, ale pouze přes prázdniny.

Pokud jsem Vás jen trochu zaujala, pište prosím na e-mail: drahonovska.michaela@seznam.cz

Přeju hezký den,

Michaela Drahoňovská
Míša
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků