Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

kdo shání au-pair do Neměcka na měsíc?

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

kdo shání au-pair do Neměcka na měsíc?

Příspěvekod Christýna » pon 18. čer 2012 11:17:40

ahoj,
moc ráda bych vyjela do Německa jako au-pair, bohužel jsem již o prázdninách slíbila svou účast na dětském táboře, tak mám volno pouze ode dneška do konce července. Ovšem na takto krátkou dobu se těžko shání, tak kdyby náhodou někdo o něčem věděl.
Mluvím plynně anglicky, touto cestou bych se ráda zlepšila v němčině, učila jsem se 4 roky na gymplu, řekla bych, že jsem spíše mírně-středně pokročilá. Nicméně velmi ráda se učím!!!
Děkuji moc, kdyby jste někdo o něčem věděli, dejte vědět na mail: krista.ch@seznam.cz
Kristýna
Christýna
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 18. čer 2012 11:01:37

Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků