Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

hledám rodinu, která potřebuje au-pair s němčinou

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

hledám rodinu, která potřebuje au-pair s němčinou

Příspěvekod Zdenka » pát 08. čer 2012 16:58:58

Je mi 25 let a ráda bych opět pracovala jako au-pair.
Již jsem jako au-pair pracovala v Německu, kde jsem byla v česko-německé rodině a pečovala jsem o tehdy roční dvojčátka a sedmi-letého chlapce, z velké části jsem měla na starosti domácnost. Takže zkušenosti mám.
Pokud hledáte někoho zodpovědného, spolehlivého a pečlivého, tak se ozvěte.... :)
Zdeňka
Zdenka
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 08. čer 2012 16:48:05

Re: hledám rodinu, která potřebuje au-pair s němčinou

Příspěvekod Lenka John » ned 08. črc 2012 14:41:15

Ahoj Zdeno,

my hledama Au-Pair, od unova 2013. Jsme taky cesko-nemecka rodina. Mame jednu dceru, 2 roky. Ja a Hendrik chodime do prace, Klarka chodi do skolky do 2 hodin. Ty by jsi ji musela vyzvedava a pak se o ni starat, nez prijdeme domu. Taky potrebujeme pomoc v domactnosti. Bydlime na vesnici, blizko Frankfurtu. Jestli mas zajem, tak se ozvi!

Lenka
Lenka John
 

AuPair práci

Příspěvekod melanie » pon 16. črc 2012 10:03:41

Vážení rodiny
Jsem volání Melanie budu rád pracovat pro svou rodinu jako AuPair, Nanny ECT .. můžu mluvit francouzsky, anglicky, trochu německy
atd.. mohu starat o děti, dům, domácí zvířata, dům uchovávání, kuchař apod.. pro více informací, kontaktujte mě prostřednictvím tohoto e-mailu níže
(melaniebb57@yahoo.com) doufám, že si z vás brzy
melanie
 

Re: hledám rodinu, která potřebuje au-pair s němčinou

Příspěvekod Wolny Martina » ned 22. črc 2012 17:12:06

Dobrý den Zdenko ,
Pokud stále hledáte rodinu, prosím ozvěte se na mwolny@visioncard.at
Neumím tady moc psát , přes e mail to pro mě bude lepší . S pozdravem Wolny martina
Wolny Martina
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 21. čer 2012 8:08:58


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron