Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám rodinu,která potřbuje au-pair

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám rodinu,která potřbuje au-pair

Příspěvekod Kamila » ned 02. říj 2011 14:36:41

Hledám rodinu,která shání au-pair v Rakousku.Je mi 20 let,a pracovala jsem jako au-pair v českých rodinách,ale za zdokonalením v německém jazyce bych ráda vycestovala do Rakouska.Jsem z příhraniční oblasti,vlastním ŘP,a mám kladný vztah k dětem.Ráda bych rodinu,která je česko-rakouská,protože mé znalosti německého jazyka jsou jen základní.Pokud by jste měli zájem ozvěte se na KamilaH@seznam.cz
Kamila
 

Re: Hledám rodinu,která potřbuje au-pair

Příspěvekod Sunny25 » ned 13. kvě 2012 11:34:36

---
Naposledy upravil Sunny25 dne sob 18. kvě 2013 15:59:03, celkově upraveno 1
Sunny25
 
Příspěvky: 3
Registrován: ned 13. kvě 2012 11:10:43

Re: Hledám rodinu,která potřbuje au-pair

Příspěvekod misha » úte 12. čer 2012 9:15:20

Měla bych zájem jestli je ta rodina aspoň napůl česká..v nj jazyce se totiž zas tak jistě necítím.
misha
 

Re: Hledám rodinu,která potřbuje au-pair

Příspěvekod Barča » čtv 21. čer 2012 9:52:00

Ahoj měla by jsi stále ještě zájem?? kamarádka hledá pro své 2 děti aupairku a je to česko-německá rodinka, maminka je češka.
Barča
 

Re: Hledám rodinu,která potřbuje au-pair

Příspěvekod Návštěvník » úte 03. črc 2012 13:46:11

Ahoj, mám také zájem. Hledám volnou rodinu v Německu. Jsem volná od teď až do konce září. E-mail: kari.vankka@seznam.cz
Návštěvník
 

Re: Hledám rodinu,která potřbuje au-pair

Příspěvekod Iva » čtv 26. črc 2012 13:13:18

Hledame aupairku ve veku 18-26 let, kladny vztah k detem, flexibilita a alespon zakladni znalost nemciny podminkou. Jsme cesko-nemecka rodina zijici v Severnim Poryni - Vestfalsku a mame dve deti - Honzika 3 roky a Lukaska 1 rok. Honzik chodi dopoledne do skolky. Zijeme na malem meste jen 5 minut od chranene krajinne oblasti. Pokud jsi tedy rada v prirode, budes se u nas citit urcite dobre:-)) Naplni prace je pomoc s detmi (pracuju na polovicni uvazek) a pomoc s domacnosti. Pracovala bys flexibilne podle potreby maximalne 30 hodin tydne, volne vikendy a dostatek casu na navstevu jazykoveho kurzu (2x tydne) jsou samozrejmosti. Ridicsky prukaz je vyhodou, ale neni bezpodminecne nutny. Hlavni je, aby sis rozumela s detmi a citila se u nas dobre. Nastup zari 2012, do cervence/srpna 2013. Dalsi informace: aupairSRN@centrum.cz
Iva
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků