Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám práci jako au-pair

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám práci jako au-pair

Příspěvekod EliskaP » sob 20. srp 2011 15:55:25

Dobrý den,
je mi 24,zkušenosti s dětmi - 4 sourozenci od mimi po 15 letou rebelku ;)
Ráda bych odjela do Německa nebo Rakouska cca na rok. Německy se domluvím (pár slovíček opráším). Pracovala jsem na recepci kde jsem hovořila pouze německy. Vlastním řidičský průkaz sk. B (najezděno mám hodně). Přošle jsem si pracemi od koní až po banku. Zkušenosti by tu byly.

Podmínky: možnost docházet na jazykové kurzy - angličtiny, ubytování + strava(zdarma),min. 450,- Eur měsíčně.
Pozn. Nabízím kvalitu proto si stojím za těmito požadavky

Hallo,
Ich bin 24, Erfahrung mit Kindern - vier Geschwister aus dem Baby nach 15 Jahren von Rebellen;)
Ich würde nach Deutschland oder Österreich um das Jahr gegangen. Deutsch kann zu kommunizieren. Ich arbeitete an der Rezeption, wo ich nur Deutsch sprachen. Ich besitze einen Führerschein. B (Ich habe eine Menge Kilometer). Ich ging durch die Arbeit der Pferde an die Bank. Die Erfahrung gewesen wäre.

Bedingungen: die Möglichkeit zur Sprachkursen kommen- Englisch, Unterkunft + Verpflegung (kostenlos), min. 450, - Euro pro Monat.
Hinweis: Ich biete Qualität, weil ich hinter diesen Anforderungen stand.

email: deaddo@seznam.cz, tel: +420 602 890 021
EliskaP
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 20. srp 2011 15:52:13

Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron