Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Sháním rodinu v Německu s ubytováním mimo rodinu

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Sháním rodinu v Německu s ubytováním mimo rodinu

Příspěvekod nikol » sob 23. črc 2011 16:05:37

Ahoj,

jsem zkušená aupair. Mluvím anglicky a německy a sháním rodinu v Německu, případně Rakousku nebo Švýcarsku. Podmínkou je ale bydlení mimo rodinu, kde bych mohla být se svým malým psem. MOhu poskytnout reference, profil, kontakt na rodinu, kde jsem byla aupair apod.

Díky za nabídky ;)
nikol
 

Re: Sháním rodinu v Německu s ubytováním mimo rodinu

Příspěvekod Veronika » stř 27. črc 2011 22:29:45

Ahoj,opravdu je podmínkou ubytování mimo rodinu,pokud by nebyl problém se psem?sehnala jsem si super rodinu nedaleko hannoveru,jedna se o 2 holčičky (9 let a 4 roky),žijí sice sami s taťkou,ale dle referencí bývalé aupair opravdu super rodina,tento pátek bych měla odjíždět,nicméně jsem tu dostala lukrativní nabídku práce.Klidně bych přenechala jízdenku,rezervovanou na odjezd z prahy ve 23,55 se student agency.pokud máš zájem,písni tu.díky
Veronika
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků