Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair v Rakousku

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair v Rakousku

Příspěvekod ducinka » čtv 23. čer 2011 1:23:30

Hledám au-pair či chůvu pro svou 2 letou dceru. Věk ani znalost němčiny nejsou rozhodující. Vzhledem k tomu, že pracuji v noci, jedná se mi zejména o to, aby u dcerky někdo byl, pokud by se v noci probudila, popřípadě o dopolední hlídání. V současné době jsme v ČR. Odjezd by měl být přibližně v říjnu. Byla bych ráda, kdyby si dcerka mohla zvyknout na novou tvář ještě před odjezdem, proto je výhodou(nejen pro nás, ale i pro Vás) předchozí setkání, popř.setkávání. Ať nemusíme po týdnu hledat novou au-pair. Žijeme na rozhraní Olomouckého a Jihomoravského kraje. Předpokládaná doba je jeden až 1,5 roku. Ubytování a strava je samozřejmě zdarma. Kapesné dohodou. Také jsem pracovala jako au-pair, nabízím tedy fér podmínky a dost volného času.
Pokud Vás má nabídka zaujala, zašlete mi svůj životopis a motivační dopis na ducinka@seznam.cz. Můžete připojit i fotku.
Budu se těšit.
ducinka
 
Příspěvky: 2
Registrován: čtv 23. čer 2011 0:55:57

Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron