Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

základní informace, rady atd. AU-PAIR NĚMECKO

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

základní informace, rady atd. AU-PAIR NĚMECKO

Příspěvekod verča 22 » čtv 14. dub 2011 20:23:55

Ahoj, mám zájem jet do Německa pracovat jako Au-pair, ale nemám žádné informace např. jestli je lepší jet přes agenturu, nebo bez. Jak dlouho se čeká na rodinu ? Je možné odjet, když si s rodinou nebudu vyhovat ? Mám docela strach tam jet sama. Nikoho tam znát nebudu a představa, že se o víkendech budu nudit a zůstávat ,,doma" mě ubíjí. Jak se tam snadno zkamarádit ? Nechystá se nějaká slečna do NJ v termínu odjezdu od srpna-října ?
verča 22
 

Re: základní informace, rady atd. AU-PAIR NĚMECKO

Příspěvekod Anet » pát 29. dub 2011 10:26:22

Ahoj, já bych taky chtěla někam vyjet, snažila jsem se o to už minulý rok, zaregistrovala jsem se na aupair-world, ale profil jsem tam dávala dost pozdě a ozval se nakonec jen nějaký postarší pán, co žije s dcerou sám, no a zrovna moc věrohodně nevypadal, takže jsem zůstala radši doma... :cry: tak snad letos budu mít větší štěstí, i když jak jsi psala Veru, představa víkendu doma na zadku mě docela děsí... No a pak, že se nedomluím, pže moje nj taky zrovna není nic moc, proto by mě docela vyhovovalo jet do česko-německý rodiny, už jsem takhle jednou jako aupair byla, ale bylo to jen na záskok, na 14 dní a bylo to ok :) Zkusím letos teda asi zas aupair-world a možná i nějakou agenturu a uvidí se...kdyby něco tak budu informovat, pokud by se Ti Veru povedlo něco najít a nebo by jsi měla nějaký nápady, budu ráda, když písneš :)
Anet
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník