Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

au pair v Německu bez agentury

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

au pair v Německu bez agentury

Příspěvekod Šárka Šebestová » pát 11. čer 2010 16:06:05

Ahoj,
chtěla bych se zeptat, jestli někdo nemáte zkušenosti s hledáním rodiny v Německu/Rakousku bez agentury a neporadili mi nějaké stránky, kde bych je našla.
Moc děkuju.
Šárka
Šárka Šebestová
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 11. čer 2010 16:02:28

Re: au pair v Německu bez agentury

Příspěvekod Dr. Kristin Veeser » sob 12. čer 2010 17:21:21

Liebe Sarka, wir sind Familie Veeser aus Konstanz am Bodensee. Du findest unsere Anzeige im Forum. Bitte schreibe mir eine Email. Schreibe ein wenig über Dich und schicke mir ein Foto mit.
Viele liebe Grüsse

Kristin Veeser (kristin@veeser.de)
Dr. Kristin Veeser
 
Příspěvky: 1
Registrován: sob 12. čer 2010 17:05:38

Re: au pair v Německu bez agentury

Příspěvekod Kris.24.5@seznam.cz » ned 13. čer 2010 11:45:30

Ahoj šárko, já hledám taky Au-pair do německé rodiny pokud máš ještě zájem a nic jsi nenašla, napiš mi email a ja ti pisnu více info o rodině popřípadě poradím kde hledat atd. S pozdravem Krista
Kris.24.5@seznam.cz
 

Re: au pair v Německu bez agentury

Příspěvekod Kloss Lucie » pon 11. dub 2011 22:43:43

Ahojte, ja mam rodinu v Nemecku a hledam au pair klidne mi napiste a poslu vam vice informaci.
dekuji a budu se tesit na kazdeho kdo se knam prihlasi. Prosip@seznam.cz - Lucie Kloss
Kloss Lucie
 

Re: au pair v Německu bez agentury

Příspěvekod Janina » úte 12. dub 2011 21:36:09

Ahoj, je mi 21 a ráda bych vyjela jako au pair do Německa, ale třeba jen na 2 měsíce,protože ještě studuji. Vím že je to velice krátká doba a bude se tak rodina špatně shánět, ale doufám, že to nějak půjde. Nemáte někdo zkušenosti např. s tím, že někdo za sebe na tak krátkou dobu hledá do rodiny náhradu? Když si chce třeba udělat prázdniny doma...
Jinak s hlídáním dětí samozřejmě zkušenosti mám a dále se účastním například v našem malém městečku organizace akcí pro nejmenší, takže s tím by nebyl problém :-))
Doufám, že se mi třeba někdo ozve a nebo aspoň poradí...
Těsím se na vaši odpověď:-) Předem moc děkuji
Janina
 
Příspěvky: 1
Registrován: úte 12. dub 2011 21:26:38

Re: au pair v Německu s nebo bez agentury

Příspěvekod verča 22 » čtv 14. dub 2011 20:13:42

Ahoj, nechystáte se některá holčina do Německa nebo Rakouska jako au pair Srpen- listopad ? Měla bych zájem odjet na půl roku - rok... Ale samotné se mi do toho moc nechce. Díky za ozvání, Jinak je mi 22 let. Mějte se
wer18@seznam.cz
verča 22
 

Re: au pair v Německu bez agentury

Příspěvekod berusinka1988 » úte 31. kvě 2011 17:52:02

Ahojky všem.Chtěla bych pracovat někde v Německu jako au-pair ale nevím kde hledat.ta práce mě baví.Minulý rok jsem pracovala v Mnichově jako au-pair.budu ráda za každou nabídkuči radu.Můj email:kucema@seznam.cz.děkuji předem :P :)
berusinka1988
 

Re: au pair v Německu bez agentury

Příspěvekod Pavla » ned 12. čer 2011 15:37:35

[quote="Veronika"]Ahoj, já našla rodinu přes http://www.aupairworld.net/. Hodně štěstí přeju :D :D :D[/quote]

Ahoj, a prosímtě, musela jsi platit nějaký poplatek? Protože v podmínkách je něco o zaplacení 39Eur za nějaké prémium-členství.
Děkuji
Pavla
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků