Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

AU-PAIR NĚMECKO NÁHRADA

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

AU-PAIR NĚMECKO NÁHRADA

Příspěvekod Marie » ned 09. kvě 2010 19:54:57

aHOJ, HLEDÁM ZA SEBE NÁHRADU DO SLUŠNÝ česko-německý rodiny, dvě díťátka, krásný bydlení, děti chodí do školky, přes den dost času, lehký domácí práce, solidní lidi, dům a zahrada, ve městě. Musím nutně domu, chci jim pomoct, napište na mail tancujme@seznam.cz
P.S. Jen slušná dívka
Marie
 

Re: AU-PAIR NĚMECKO NÁHRADA

Příspěvekod Lucie Kulhánková » úte 11. kvě 2010 7:56:42

Ahojky, mám velký zájem. Jmenuji se Lucie Kulhánková (18 let). Pokud jsi ještě nikoho nesehnala za sebe, můžeš mi prosím napsat na : luca.kulhajda@seznam.cz. Můj tel. 721884519. Dík Lucie
Lucie Kulhánková
 

Re: AU-PAIR NĚMECKO NÁHRADA

Příspěvekod Zuzac.20@seznam.cz » úte 11. kvě 2010 21:20:47

ahojky, měla bych zájem o tuto práci, chtěla bych se moc dostat do nějaký rodiny v zahraničí, mám zkušenosti s malými dětmi, vlastnim řidičský průkaz, je mi 21 let, prosím ozvěte se mi na email : Zuzac.20@seznam.cz
Nástup by byl možný od konce červa, jsem na Voš ... mižnost být v zahraničí až do půlky září
Zuzac.20@seznam.cz
 

Re: AU-PAIR NĚMECKO NÁHRADA

Příspěvekod Eva Hudzieczková » pon 07. čer 2010 15:09:49

Ahoj,
Klidně bych se o tohle místo ucházela, je mi 20 let, studuji v prvním ročníku česko-německá studia na Karlově univerzitě. Zkušenosti s hlídáním dětí mám, taky mám řidičský průkaz. Pro další info mě můžeš kontaktovat na e-mailové adrese eva.hudzieczkova@centrum.cz
Eva Hudzieczková
 

Re: AU-PAIR NĚMECKO NÁHRADA

Příspěvekod Markéta Schillerová » pát 29. říj 2010 10:08:38

Dobrý den, je mi 20 let a měla bych veliký zájem vycestovat do Německa. Mám moc ráda děti a péči o ně. Znalost jazyka mám více než základní. Pokud Vaše nabídak stále trvá, prosím kontaktujte mne m.schillerova@centrum.cz
Předen děkuji za odpověď.
Markéta Schillerová
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků