Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair NĚMECKO - ihned

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au pair NĚMECKO - ihned

Příspěvekod monika » sob 17. dub 2010 10:53:15

Dobrý den. Hledám za sebe náhradu jako au pair do česko-německé rodiny, do města Kreuztal (80km od Kolína, Německo). Jedná se o velmi slušnou a hodnou rodinu, se dvěma dětmi (chlapeček 3, holčička 4), příjemné prostředí. Jedná se o hraní s dětmi, vodění do školky. Vlastní pokoj s kuchyní a koupelnou – ve velkém domě se zahradou. Plat 260€/měsíc. Rodina platí jazykový kurs ( v případě zájmu o kurs).Vracím se kvůli zdravotních důvodů v rodině, žádné neshody.

Nástup nejlépe IHNED, nebo do týdne.


Icq: 609788148
e-mail: m.veselkova@gmail.com
monika
 
Příspěvky: 4
Registrován: sob 17. dub 2010 10:51:09

Re: Au pair NĚMECKO - ihned

Příspěvekod Návštěvník » úte 01. čer 2010 13:20:04

Dobrý den, je mi 20 let a mám zájem o takovou práci, chtěla jsem Vás poprosit o co njbližší info na e-mail KicinkaK@seznam.cz děkuji
Návštěvník
 

Re: Au pair NĚMECKO - ihned

Příspěvekod Lucie85 » pát 17. zář 2010 19:28:15

Dobrý den, Vaše nabídka mě zaujala a měla bych zájem o bližší informace. Je mi 25 let a v letošním roce jsem dokončila VŠ. Za informace předem děkuji. Luisa85@seznam.cz
Lucie85
 

Re: Au pair NĚMECKO - ihned

Příspěvekod natttalllka » ned 28. srp 2011 11:58:29

dobry den, melabych vazny tajem o vasi nabidku, je mi 21let a mam s detmi zkusenosti, o dve deti jsem se starala, rada bych zkusila neco noveho, umim tak polovicne nemecky, v pripade zajmu me kontaktujte na tel. cislo 775689947. dekuji
natttalllka
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků