[phpBB Debug] PHP Warning: in file [ROOT]/includes/bbcode.php on line 118: preg_replace(): The /e modifier is no longer supported, use preg_replace_callback instead
nazkusenou.cz • Zobrazit téma - Pečovatelka v Německu

Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Pečovatelka v Německu

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Pečovatelka v Německu

Příspěvekod Agentura MIDAS » stř 31. bře 2010 19:40:44

Agentura MIDAS zprostředkuje práci pro zdravotní personál - pečovatelky , zdravotní sestry a ženy do domácností pro rodiny seniorů v Německu . Výdělek min. 1 000,- € na měsíc. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese agenturamidas@email.cz
Agentura MIDAS
 

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod spickovalena@seznam.cz » pon 12. črc 2010 20:26:48

Ráda bych od Vás dostala bližší informace o této práci. Mám praxi jako asistentka u vozíčkářů, také jako učitelka v mateřské školce, odborném učilišti. Co se týká schopnosti domluvit se německým jazykem tak nenastal větší problém ,z německého jazyka jsem úspěšně odmaturovala. Budu se těšit na Vaši odpověď
spickovalena@seznam.cz
 

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod PetrM » úte 13. črc 2010 9:46:28

PetrM
 
Příspěvky: 34
Registrován: čtv 18. úno 2010 12:37:21

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod Orloj.o@seznam » úte 08. bře 2011 22:45:51

Dobrý den jmenuji se Monika Svobodová je mi 35 let,mám velký zájem pracovat v Německu nebo v Rakousku jako pečovatelka,asistentka ,ošetřovatelka ,ale neumím vůbec německý jazyk proto hledám v NĚMĚCKU I V RAKOUSKU,ANGLII české klienty.Starám se momentálně o seniory,mám dvě klientky na vozíčku ,mám klienta hyperaktivního autistu . S Pozdravem Monika Svobodová
Orloj.o@seznam
 

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod simovagabriela@seznam.cz » pát 22. črc 2011 11:39:19

Dobrý den,
ráda bych se více informovalana možnost práce v Německu jako zdravotní sestra nebo pečovatelka.
Je možné se tímto způsobem více dov+d+t?
Děkuji
Šímová Gabriela
simovagabriela@seznam.cz
 

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod Agentura Midas » úte 02. srp 2011 13:16:42

Více informací najdete na nových webových stránkách agentury v češtině.

http://www.amidaspflege.cz/
Agentura Midas
 

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod Banka Krobotová » stř 24. srp 2011 7:31:30

[quote="Agentura MIDAS"]Agentura MIDAS zprostředkuje práci pro zdravotní personál - pečovatelky , zdravotní sestry a ženy do domácností pro rodiny seniorů v Německu . Výdělek min. 1 000,- € na měsíc. V případě zájmu nás kontaktujte na e-mailové adrese agenturamidas@email.cz[/quote]
Banka Krobotová
 

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod emilie.markova@seznam.cz » úte 30. srp 2011 18:19:58

Dobrý den, měla bych zájem o tuto práci. Od 1.3.2011 do 31.7. 2011 jsem opatrovala v Německu 93 letou paní. 31.7.2011 jsem odjela na měsíční dovolenou domů a měla jsem opět nastoupit 7.9.2011. Ale bohužel 15.7.2011 paní nečekaně zemřela. Mám dosud zakoupenou zpáteční letenku do Kolína nad Rýnem s odjezdem 7.9.2011 z Prahy. Přeji hezký den. Emílie Marková, Středová 1503, 735 32 Rychvald, tel.: +420777795588, e-mail: emilie.markova@seznam.cz
emilie.markova@seznam.cz
 

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod Simona Fialová » pon 23. čer 2014 19:29:44

Dobrý den ,měla bych zájem o práci v Německu . Jmenuji se Simona Fialová ,nar.2.6.1970. žiji poblíž Prahy ,v současné době pracuji jako pečovatelka v terénu již šestým rokem ,předtím jsem 2 roky pracovala v domově pro seniory s 24h péčí ,mám zkušenosti se seniory ,zvládám každou péči o klienta . Mám rekvalifikační kurz na pečovatelku v délce 120 h ,který jsem dokončila v roce 2005 a v roce 2008 jsem absolvovala kurz na pracovník v sociálních službách v délce 150 vyučovacích hodin . Dále mám osvědčení ,,úvod do problematiky první pomoci v pečovatelské službě ''. mám základy německého jazyka ,který se sama doučuji a anglického jazyka . Jsem vyučená kadeřnice . Opravdu bych měla velký zájem o práci v Německu

Děkuji za Vaší odpověď s pozdravem Simona Fialová
Simona Fialová
 

Re: Pečovatelka v Německu

Příspěvekod Simona Fialová » pon 23. čer 2014 19:33:34

Dobrý den ,měla bych zájem o práci v Německu . Jmenuji se Simona Fialová ,nar.2.6.1970. žiji poblíž Prahy ,v současné době pracuji jako pečovatelka v terénu již šestým rokem ,předtím jsem 2 roky pracovala v domově pro seniory s 24h péčí ,mám zkušenosti se seniory ,zvládám každou péči o klienta . Mám rekvalifikační kurz na pečovatelku v délce 120 h ,který jsem dokončila v roce 2005 a v roce 2008 jsem absolvovala kurz na pracovník v sociálních službách v délce 150 vyučovacích hodin . Dále mám osvědčení ,,úvod do problematiky první pomoci v pečovatelské službě ''. mám základy německého jazyka ,který se sama doučuji a anglického jazyka . Jsem vyučená kadeřnice . Opravdu bych měla velký zájem o práci v Německu

Děkuji za Vaší odpověď s pozdravem Simona Fialová
Simona Fialová můj email simca.fialova@email.cz nebo tel . 777420131
Simona Fialová
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků