Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

nabidka

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

nabidka

Příspěvekod monagvi » pon 22. úno 2010 13:45:41

Ceskonemecka rodina zijici nedaleko Frankfurtu hleda spolehlivou au-pair pro sve tri deti. Prijemne a pratelske prostredi dobre podminky. mg.vichova@seznam.cz
monagvi
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 22. úno 2010 13:38:05

Re: nabidka

Příspěvekod Návštěvník » pon 22. bře 2010 15:41:35

Dobry den mili rodicia .Mam zaujem o opatrovanie vasych deti viem castocne po nemecky sama mam tri deti dospele jeden je na vozicku po operacijach .Som vyucena kucharka takze navarit mi nieje problem mam 49 rokou .DETI ma maju radi i vlastne i cudzie asi citia zo mna lasku alebo dobro .Bola by som velmi rada ked sa o tom sami presvedcite .Zavolajte mi na cislo 0902 706 958 to je slovenske a do cz 00420775351460 dakujem majte sa dobre
Návštěvník
 

Re: nabidka

Příspěvekod Návštěvník » sob 17. dub 2010 2:30:40

dobry den mela bych zajem o hlidani deti emecky ych se rycle naucila jen by me zajmaly dalsi podminky.je mi 20let mam zkusenosti s hlidanim svych mladsich 3 sourozencu.dekuji da.do@seznam.cz
Návštěvník
 

Re: nabidka

Příspěvekod ANeta » stř 12. kvě 2010 11:19:38

Dobrý den, měla bych zájem o hlídání vašich dětí. Německy umím, podstoupil jsem i pár výměných pobytů a s dětmi mám také zkušenosti z letních táborů,jako vedoucí. Děti mám velmi ráda. Je mi 18 let. Dyštak mi zašlete pár informací na e mail : jelinkova.anetka@seznam.cz
Děkuji Aneta
ANeta
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron