Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

nabídka

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

nabídka

Příspěvekod Pokorna » ned 27. zář 2009 18:14:28

Hledám au-pair do rodiny v německém Freiburgu im Breisgau. V rodině jsou tři děti ve věku 2,5 roku a 6 měsíců.K dispozici je prostorný byt mimo bydliště rodiny, náklady na něj a strava je v její režii. Já zde pracuji téměř rok a jsem s jednáním a podmínkami v rodině i se zázemím spokojená. Mluví se německy, česky a rusky. S dětmi výhradně česky. Potřebuji k sobě někoho, kdo mi pomůže. Spěchá!
Prosím, zvažte zodpovědně, zda jste schopná se postarat o tři tak malé děti a pomoci v domácnosti.
Děkuji. Květa Pokorná
mail: kv.pokorna@seznam.cz
Pokorna
 
Příspěvky: 1
Registrován: ned 27. zář 2009 17:48:59

Re: nabídka

Příspěvekod da.do@seznam.cz » sob 17. dub 2010 2:22:22

ahoj mela bych zajem jen by me zajilo zda tam sou naky podminky jako sou jazyky atd...dekuju psi na da.do@seznam.cz budu se moc tesit
da.do@seznam.cz
 

Re: nabídka

Příspěvekod silohu » stř 18. srp 2010 11:35:43

Dobrý den,
mám o práci velký zájem, žiji již delší dobu v ČR, jsem původem z ruska, mám zde trvalý pobyt, mluvím tedy česky a rusky, aj pokročile, jsem učenlivá a i nj bych jistě zvládla. sama mám již dospělé dítě, zkušenosti tedy mám. v případě zájmu mne prosím kontaktujte: silohu@email.cz
silohu
 

Re: nabídka

Příspěvekod Ivana » úte 05. říj 2010 18:02:01

Dobrý den,

zaujal mě Váš inzerát na práci v zahraničí. Je mi 25.let, jsem svobodná a bezdětná, ráda bych pracovala jako au-pair v Německu nebo Rakousku. Děti mám velmi ráda, starám se o jednu slečnu, které bude osum let ( nevlastní sestra) a pak 7.týdeního chlapečka. Znalosti Nj mám základní a ráda bych se zdokonalila, pokud toto místo máte ještě volné, prosím o bližší informace, buď na email ciberova@centrum.cz nebo na tel +420 776 859 526.

Děkuji s pozdravem a příním hezkého dne

Ivana Čiberová
Ivana
 

Re: nabídka

Příspěvekod monika reichrtova » úte 23. lis 2010 11:00:30

ahojky,prave me opustil pritel a v cr me nic nedrzi.ja mam strasny zajem o tuto pozici.deti miluji(mam 6sourozencu,a starala jsem se o ne vyhradne ja,ale uz jsou odrostle),budu strasne rada kdyz se mi ozves!jestli te muzu poprosit tak staci napsat sms na +420 773 130 038 predem ti moc dekuju a ozvi se mi.je mi 20let.Monika Reichrtova
monika reichrtova
 

Re: nabídka

Příspěvekod natttalllka » ned 28. srp 2011 11:45:18

dobry den zaujal me vas inzerat, mnela vych zajem o tuto praci, deti mam velmi rada a mam i praxi, byla bych rada kdyby jste se mi ozvala na tel. cislo, 775689947 dekuji.
natttalllka
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Bing [Bot] a 1 návštěvník

cron