Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám práci Au-pair Německo/Rakousko/Švýcarsko

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám práci Au-pair Německo/Rakousko/Švýcarsko

Příspěvekod Martnka P. » úte 19. dub 2016 15:34:56

Ahoj,

Jmenuji se Martina a je mi 27 let. V součastnosti hledám v německy mluvíci zemi práci jako Au-pair. JIž dříve jsem pracovala jako Au-pair v Anglii a mám bohaté zkušenosti s péčí o děti.
Troufnu si o sobě říci, že jsem veselý, upřímný, rozumný a přátelský člověk, který má smysl pro zodpovědnost. Jsem aktivní holčina, která miluje sport a kreativní činnosti (kreslení, výroba šperků, atd.) Mluvím plyně anglicky a němčinu, kterou mám na základní úrovni, bych si chtěla kurzy zdokonalit. Samozřejmě počítám s lehčími domácími pracemi (žehlení, praní, udržování domáctnosti v čistotě atd.)
Vlatním řidičský průkaz a jsem zkušená řidička, nekuřačka a miluju zvířata.
Ráda bych odcestovala, co možná nejdříve.

V případě zájmu Vám mohu zaslat bližší informace vč. fotky.
ptackovam88@seznam.cz

Hezký den
Martina
Martnka P.
 

Re: Hledám práci Au-pair Německo/Rakousko/Švýcarsko

Příspěvekod Engel » stř 27. črc 2016 12:19:50

Ahoj Martino, je tvuj inzerat jeste aktualni?
Jestli ano, prosim posli par informaci na hanaengel@web.de

Hledame au-pair k nasim 2 detem: Julia 5 a Leon 3 roky
Bydlime 30km od Frankfurtu nad Mohanem. Dalsi Info pri zajmu

Hezky den Hana Engel
Engel
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron