Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair v Německu, srpen

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair v Německu, srpen

Příspěvekod karolina » pon 18. dub 2016 12:53:04

Dobrý den,
jmenuji se Karolína Jelínková, je mi 18 let a studuji na gymnáziu. Ráda bych našla rodinu v Německu, která by měla zájem o Au-pair, na celý srpen. Příští rok maturuji z německého jazyka a brigáda v Německu se mi zdá jako skvělá příležitost ke zlepšení tohoto jazyka. :)
Jsem komunikativní a ráda sportuji. Hrála jsem 9 let na klavír a 8 let tancovala (standartní a latinsko-americké tance). Nyní chodím často běhat a jezdím na kole.
Vztah s dětmi mám velmi dobrý, přeci jen, jsem pořád trochu dítě, takže hraní si s nimi je zábavou zárověň i pro mě. :)
Řidičský průkaz mám a jezdím téměř každý den (kvůli škole).


Pokud by jste měli zájem, ráda o sobě pošlu více informací.
S přáním hezkého dne, Karolína. :)
karolina
 
Příspěvky: 2
Registrován: pon 11. dub 2016 8:50:08

Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron