Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au - pair do Německa, Švýcarska červenec - srpen 2016

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au - pair do Německa, Švýcarska červenec - srpen 2016

Příspěvekod dominikamusilova » úte 12. dub 2016 17:40:46

Dobrý den,
ráda bych vycestovala za prací do Německa či Švýcarska jako au-pair.

Je mi 19 let a letos ukončuji studium na gymnáziu. Proto hledám práci po maturitě od začátku června do konce srpna.

Ráda bych se zdokonalila v němčině, základy mám. Zúčastnila jsem se kurzu v Berlíně na jazykové škole a obdržela jsme certifikát. Němčinu mám ráda. Doufám, že z ní zdárně složím maturitu. Chtěla bych tento jazyk poznat nejen ze školní lavice.

Děti mám ráda, také miluji zvířata, jsem pro každou legraci.

Pro začátek bych nejraději našla nějakou česko-německou rodinu, protože určitý strach je, ale chci se zdokonalit.

V případě zájmu mi pište na e-mail: dominikamusilova@email.cz

Děkuji

Pěkný den,
Dominika Musilová
dominikamusilova
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 12. dub 2016 12:00:48

Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron