Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au Pair do Nemecka Stuttgart

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au Pair do Nemecka Stuttgart

Příspěvekod Sandra » čtv 03. bře 2016 22:26:50

Hledame mladou holku do 30 let k jedne mlade rodine s jednim 8 letym klukem,
Rodina ma cukrarnu, uvitali by i mensi vypomoc,
Plat je 1350 E za mesic, rodina hradi jizdne,
V pripade zajmu nas kontaktujte na
2sarinka4@seznam.cz
Sandra
 

Re: Au Pair do Nemecka Stuttgart

Příspěvekod Renča » pát 29. dub 2016 18:13:34

Dobrý den,
dovolte mi abych se Vám na začátek představila. Jmenuji se Renata Svobodová, je mi 20 let, studuji pedagogiku volného času v Liberci ne pedagogické fakultě. Mezi mé koníčky patří sport- běh, kolo, brusle, míčové hry, plavání, tanec. K dalším mým zájmům bych přidala tanec, dobrovolnictví v doučování, práce s dětmi- tábory (jezdím už 10 let na tábory a nyní už jsem 3 rokem vedoucí) a hlídání dětí- jak v rodině (pocházím z devíti sourozenců), tak od známých (během víkendu hlídám už přes dva roky 2roční holčičku a 10letého chlapce). Mezi své silné stránky bych zařadila spolehlivost, starostlivost, kreativitu a optimismus. Německy jsem se učila 4 roky na gymnáziu, tudíž svoji němčinu považuji za středně pokročilou. Ráda zkouším nové věci a jdu si za svým snem. Pokud Vás zaujal můj příspěvek, budu ráda, když se mi ozvete. Děkuji, Renata.
Renča
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků