Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au Pair, chuva nebo Nanny v Svycarsu

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au Pair, chuva nebo Nanny v Svycarsu

Příspěvekod Nicole Rizzo » ned 14. úno 2016 22:23:32

Ahojte,

Hledame au pair, chuvu nebo nanny pro nase dve dety (22 mesicu a 8 mesicu) z skusenosty a elanem.
Sme italsko-ceska rodina a zijeme kolem 20 minut od curichu.

vic informaci, rada dam osobnim emailem.

nicole
Nicole Rizzo
 

Re: Au Pair, chuva nebo Nanny v Svycarsu

Příspěvekod kateřina25 » ned 28. úno 2016 11:00:53

Dobry den Nicole,
pokud je Vaše nabídka stále aktuální budu moc ráda, když mi pošlete bližší informace. Mám zájem o dlouhodobou práci, jsem spolehlivá, zodpovědná. Mám 38 let, bohaté zkušenosti s dětmi, ráda vařím, peču a starám se o domácnost.
Kontakt: prace.hospodyne@seznam.cz
Hezký den
Kateřina
kateřina25
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 09. úno 2016 12:21:25

Re: Au Pair, chuva nebo Nanny v Svycarsu

Příspěvekod lenulka » stř 20. dub 2016 16:51:15

Dobrý den přeji,
dovolte abych se Vám krátce představila, jmenuji se Lenka ,je mi 27 let a hledám pro tento rok 2016 od října práci jako Au-pair, rodinu hledám česko-zahraniční,milou,usměvavou, ráda bych se stala spíše součástí rodiny, než mít pocit,že nuceně sloužím. Mé zkušenosti s dětma jsou bohaté hlídala jsem často své neteře . Miluji přírodu,úsměv,děti,zvířata. Ráda se Vám představím blíže přes e-mail:Lenulkaprochazkova@seznam.cz
lenulka
 
Příspěvky: 5
Registrován: pát 15. dub 2016 23:13:00
Bydliště: Výprachtice


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků