Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Do Německa jako Au pair - červen až srpen 2016

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Do Německa jako Au pair - červen až srpen 2016

Příspěvekod Jana Hanáková » ned 14. úno 2016 15:45:46

Dobrý den,
ráda bych vycestovala do Německa jako au pair.

Je mi 19 let a nyní dokončuji studium na gymnáziu. Hledám práci po maturitě - tedy zhruba od začátku června do konce srpna.

Svou němčinou se moc ráda nechlubím, ale dobré základy mám - (letos na podzim jsme se s naší školou účástnili kurzu na jazykové škole v Berlíně a obdrželi jsme certifikát, také jsem se účastnila soutěží z nj a letos, doufám, že zdárně složím maturitu.

Děti mám moc ráda. Mám čtyři sourozence. Také jsem se svými kamarády 3x pořádali tábor pro děti.

Pro začátek bych nejraději našla nějakou česko-německou rodinu, protože mívávám občas strach z mluvení, ale ráda bych ten strach překonala a zdokonalila se.

V případě zájmu mi pište na e-mail: janulenahanakova@seznam.cz

Děkuji

Krásný den,
Jana Hanáková
Jana Hanáková
 

Re: Do Německa jako Au pair - červen až srpen 2016

Příspěvekod BlankaA » sob 09. dub 2016 23:46:20

Dobry den Jano,

je vas zajem o praci v Nemecku jako au pair stale aktualni ? Jestli ano, ozvete se.
Jsme ceska rodina, mame dve dcery, 11 a 9. Pracujeme oba na plny uvazek a potrebujeme vypomoc v domacnosti, vencit psa - Jack Russell a kratky dohled na deti v odpolednich hodinach.
Bydlime v krasnem prostredi u jezera Ammersee - Diessen. V lete je tu vzdy co delat, koupani, kolo, atd.
dekujeme za zpravu, s pozdravem Blanka.
BlankaA
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron