Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Chci jet do Německa jako au-pair(placená)

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Chci jet do Německa jako au-pair(placená)

Příspěvekod zanet122@seznam.cz » pon 08. úno 2016 10:54:27

Dobrý den,
ráda bych vycestovala prozatím k našim sousedům do Německa za prací jako au-pair.
Je mi 20 let a jsem ze západních čech. Ráda bych pro začátek vycestovala do Německa jako au-pair tak na 6 měsíců. Potom tak na měsíc domů(v případě delšího pobytu než 6 měsíců jet občas domů na víkend). Řidičský průkaz zatím nemám. Německy umím opravdu jen základy.Proto bych se ráda v němčině zlepšila.Byla bych ráda kdyby mě rodina brala jako člena rodiny.Ráda bych poznala Německo a věnovala se dětem. S dětmi zkušenost mám-dělala jsem chůvu (občas) a starala se o svoji neteř a synovce. (tenkrát jim bylo 3 roky a 5 let).
Ráda bych absolvovala v Německu-kurz němčiny.Mám moc ráda děti a ráda je učím a hraji si s nimi,starám se o ně.
V případě proplacení cesty do Německa(jela bych vlakem) jsem schopná odjet co nejdřív.
Napište mi sem nebo spíše na email: zanet122@seznam.cz
Děkuji a pěkný den :)
zanet122@seznam.cz
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 08. úno 2016 9:55:04

Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron