Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Hledám práci chůvy / hospodyně

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Hledám práci chůvy / hospodyně

Příspěvekod Lusy » čtv 14. led 2016 21:27:27

Hezký den přeji
Jmenuji se Lucie a mám 28 let
Hledám si práci Au-pair, nebo pečovatelku popř. hospodyně. Pracovala jsem delší dobu v soukromé školce. Vlastním ř.p. skupiny B a jsem aktivní řidič.
Jsem spolehlivá, komunikativní, samostatná, zodpovědná. Německy se domluvím.
Děkuji za nabídky.
Pěkný zbytek dne.
S pozdravem Vlasáková Lucie.
Lusy
 

Re: Hledám práci chůvy / hospodyně

Příspěvekod Jana.Wuest » pon 18. led 2016 16:53:13

Mila Lucie
Shanime aupair k nasim klukum dvojcatum (4 roky) v obdobi od cervence-zari 2016 na jeden rok do Curychu ve Svycarsku.

Pokud by Vas tato nabidka zajimala, kontaktujte me prosim na nasledujici adrese a ja bych Vam poslala detaily:

jana.wuest@seznam.cz

Zdravi
Jana Wüstova
Jana.Wuest
 

Re: Hledám práci chůvy / hospodyně

Příspěvekod Petra - Německo » stř 20. led 2016 12:22:53

Ahojky Lucko,

sháníme s přítelem au-pair k naší roční dceři - od konce března začínám pracovat (z domu) a potřebuji, aby si měla s kým hrát a zabavit se, když se jí nemůžu věnovat. A abych se mohla soustředit na práci :) Jsme španělsko-český pár a bydlíme v Halle (Saale). Nabízíme samostatný pokoj ve velkém bytě, 260 euro měsíčně, stravu, ubytování, samozřejmě připojení k internetu. Pokud bys chtěla, tak učím kurzy irských tanců a mohla bys je zdarma navštěvovat:). Hledáme někoho příjemného, komu nevadí alternativnější péče o miminko - látkové plenky, znaková řeč pro miminka (je slyšící;))..

Pokud bys měla zájem, tak se mi ozvi na email lithe@centrum.cz.

Měj se hezky,

Peťa Šarhanová
Petra - Německo
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron