Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-Pair Německo a Rakousko

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-Pair Německo a Rakousko

Příspěvekod Adéla888 » stř 06. led 2016 1:30:55

Dobrý den,
jmenuji se Adéla, je mi skoro 20 let a v současnosti studuji na jazykové škole němčinu, ze které jsem i maturovala. Domluvím se navíc plynule anglicky. Jsem nekuřačka, mám řidičský průkaz a myslím, že umím celkem dobře vařit.
Mám ráda sport (tenis, jízda na koni, lyžování, plavání...), zvířata, cestování a - samozřejmě - děti.
Ráda bych našla milou rodinu, ve které bych nebyla jen zaměstnaná, ale stala bych se její součástí, takovou velkou sestrou pro Vaše děti. :) S dětmi mám mnoho zkušeností. Už od 13 let jezdím jako praktikantka na dětský tábor a od 17 let jezdím již jako instruktorka. Pro děti jsme vymýšleli nejrůznější aktivity a hry. Navíc mám téměř čtyřletou neteř, o kterou jsem se skoro celé léto starala, když sestra nastoupila po mateřské do práce.
V případě potřeby Vám mohu pomoci i s běžným úklidem domácnosti. :)
Začít bych mohla v půlce května na dobu zhruba 3-4 měsíců.

Kontakt na mě: ada.cerm@seznam.cz

Budu se těšit na Vaše zprávy!
S pozdravem,
Adéla
Adéla888
 

Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 návštěvník

cron