Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair v Německu v česko-německé rodině

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair v Německu v česko-německé rodině

Příspěvekod sasulinka » pát 09. říj 2015 23:10:22

Ahoj, hledám za sebe náhradu jako au-pair do česko-německé rodiny žijící v Dolním Sasku v blízkosti města Brém. K dispozici vlastní byt, auto a kurz německého jazyka ;) Jedná se jednoduché domácí práce a hlídání dvou holčiček (3,7let) od září 2016. Pro více informací mě prosím kontaktujte na mailu. Mail: sarka.zako@atlas.cz
Naposledy upravil sasulinka dne ned 03. črc 2016 21:05:36, celkově upraveno 1
sasulinka
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 09. říj 2015 22:59:00

Re: Au-pair v Německu nebo Rakousku

Příspěvekod cibulkagabi » úte 12. led 2016 17:19:00

Ahoj,

hledam Au-pair do Nemecka - mesto Neckarsulm od poloviny unora 2016

Mam 3 leteho chlapecka, ktery tam bude chodit do skolky. Bohuzel ho nestiham vyzvedavat ze skolky, protoze koncim v praci az v 18 hodin.

Jsem pohodarka a Filipek je po mamince :-). Tesime se na Tebe.

Pokud by jsi mela zajem, ozvi se.

Ahoj
Gabka
cibulkagabi
 
Příspěvky: 3
Registrován: úte 12. led 2016 17:04:43

Re: Au-pair v Německu nebo Rakousku

Příspěvekod beruska leonie » stř 25. kvě 2016 12:03:00

Ahoj hledam ceskou operku, Jsem ceska ale ziji v Grazi mam hocicku leonie 5 let a kluka Dominika 15mes,jelikoz bych chtela v zari nastoupit do prace potrebovala bych tvoji pomoc,nemecky jazyk uvitam ale neni podminkou, Jestli mas zajem napis mi email, beruska24@hotmail.com potrebovala bych te od zari 2016 nejpozdeji od 15listopadu,pro vic iformaci mi napis email,tesime se s pozdravem Monika
beruska leonie
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 návštevníků

cron