Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Česká rodina žijící v Německu hledá aupair od září

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Česká rodina žijící v Německu hledá aupair od září

Příspěvekod VDT » ned 28. čer 2015 11:28:45

Hledáme aktivní, příjemnou holčinu na hlídání od září 2015, která zabaví a obstará naše děti ( dva kluci 3 a 5 let chodí do školky). Nemáme v žádném ohledu přehnaně vysoké nároky. Jedná se nám hlavně o hlídání a lehké domácí práce. Pokud bys měla zájemm trávit čas v české rodině, v německém prostředí, budeme se těšit, že nám o sobě dáš vědět.Potřebujeme minimálně na půl roku max. 10-11měsíců. Nabízíme prostorný pokoj, vlastní WC, k dyspozici notebook, tablet, Smartphone, proplacení za jízdné, pojištění, kapesné.. více info do zpráv. Prosím v případě zájmu napište o sobě.
VDT
 

Re: Česká rodina žijící v Německu hledá aupair od září

Příspěvekod Nikoletka » pon 29. čer 2015 23:04:18

Milá rodino,

mé jméno je Nikola a pocházím ze Znojma, kde bydlím v bytě s rodiči a mladším bratrem. Náš byt je menší a dětský pokoj mám společně s bratrem. Moje rodina ráda dělá sport. Taťka je trenér florbalu a rád si zahraje volejbal, badminton, stolní tenis a někdy i fotbal. Mamka chodí na pilates, kruhový trénink a procházky. Bratr hraje závodně florbal za Znojmo a chodí na atletické závody. Je velmi šikovný. Já jsem dělala 8 let závodně aerobic a nyní hraji 4 rokem také aerobic za ženský tým. Náš pátý člen je naše kočka Maggie.
Studovala jsem na Obchodní akademii ve Znojmě, ale tato škola mě nebavila. Na vysokou školu se zaměřením logopedie, speciální pedagogika jsem se dva roky po sobě nedostala. Velmi mě baví práce s dětmi. 7 rokem jedu na dětský tábor jako vedoucí. Na starosti mám většinou ty nejmenší děti, což jsou předškoláci a první max. druhá třída. Tábor beru jako dovolenou, protože tato práce mě velmi baví.
Brigádně 5tým rokem pracuji jako pomocná servírka na Hatích. Naše klientela je převážně rakouská, ale abych řekla pravdu dost se vyhýbám komunikaci s nimi :D. Ano mám maturitu z němčiny, přes půl roku chodím pravidelně na kurzy, ale stále se bojím mluvit a mám problém. To je jeden z důvodů proč bych chtěla odcestovat do zahraničí. Spojit příjemné s užitečným :-). Naučit se jazyk a dělat práci, která mě baví. Mám certifikát z pedagogického minima, který jsem dělala na Domě dětí a mládeže ve Znojmě.
Můj bratr je mladší o 8 let, takže od malička jsem mamce se vším pomáhala. Dále jsem se starala o dvě holčičky od narození do jejich dvou let. Myslím, že v tomhle by problém nebyl :-)
Doufám, že na začátek něco málo o mě stačí :-) Ráda se dozvím i něco málo o Vaší rodině.
Budu se těšit na Vaší odpověď

S pozdravem
Nikola :-)
Nikoletka
 

Re: Česká rodina žijící v Německu hledá aupair od září

Příspěvekod VDT » úte 30. čer 2015 9:46:15

Niky, děkuji za informace, máš nějaký email, kam mohu napat ohledně podrobnosti a fotky kluků? Děkuji VDT
VDT
 


Re: Česká rodina žijící v Německu hledá aupair od září

Příspěvekod zdeni.rouskova » úte 30. čer 2015 23:01:50

Milá rodino,
Váš inzerát mě velice zaujal, a proto jsem se Vás rozhodla ihned kontaktovat :) . Nejdříve bych se Vám ráda představila.
Jmenuji se Zdeňka Rousková a pocházím z menší vesničky ve východních Čechách v samém podhůří Krkonoš. Bydlím společně se svou rodinou ve větším rodinném domě. Můj otec je podnikatel a vášnivý chovatel exotických zvířat a matka je nyní zaměstnankyní nedaleké firmy. Také mám o 11 let mladší sestřičku – Karolínu a mně samotné je 19 let. Jelikož jsem z poměrně mnohočlenné rodiny, péče a starost o mladší děti je mi více než blízká. Zřejmě nemusím podotýkat každodenní hlídání své sestry, ale i zkušenosti s větším počtem dětí. S příbuznými trávíme téměř všechen volný čas, a tak jsem, jakožto nejstarší z nich, v pozici „chůvičky“ pro své malé sestřenice a bratrance.
Studovala jsem na všeobecném gymnáziu v Trutnově. Studium a vzdělání je jedním z mých největších koníčků, tudíž se mohu pochlubit svým čtyřletým prospěchem s vyznamenáním. Maturitní zkoušku jsem skládala ze státní části – českým jazykem, matematikou a profilové (=školní) části z biologie, anglického jazyka a chemie. Avšak na německý jazyk jsem neopomněla, protože jsem ho měla již od 6. třídy na základní škole a v navazujícím gymnazijním čtyřletém cyklu taktéž. Bohužel jsem z něj nemohla maturovat, ale ve 4. ročníku jsem z něj úspěšně složila zkoušku na úrovni B1. A dále se zdokonaluji i v ruském jazyce – již zcela soukromě. Do budoucna bych se ráda stala lékařkou. Je to můj sen od raného mládí. Konkrétněji bych se ráda zabývala studiem všeobecné medicíny a specializovala se na dětské pacienty. Tento rok jsem se účastnila přijímacích zkoušek, ale na mou vysněnou fakultu mi sen utekl o pár bodů. I když jsem byla přijata na jiné vysoké školy, ráda bych zkusila svou šanci za rok u té své vysněné (lékařské fakulty Univerzity Karlovy) a rok se zdokonalovala v cizím jazyce či se seznámila s životem v jiné rodince, v jiné zemi. Myslím si, že je to zkušenost drahocenná a doušek osamostatnění se - je více než důležitý.
Od mala žiji velmi aktivním životem. Účastnila jsme se mnoha zájmových kroužků a aktivit. Mám velmi blízko k přírodě a k pomoci lidem. Jsem členkou Českého červeného kříže, kde jsem na pozici dobrovolníka. Také jsem 2 roky vedla kroužek –aranžování, ve kterém jsem děti směřovala ke kreativním činnostem a rozvoji zručnosti. Baví mě vytvářet pro děti zajímavé aktivity – od vyrábění po sportovní hry a jiné zabavení volného času dětí. V neposlední řadě jsem během studia pomáhala vrstevníkům, ale i mladším žákům s výukou a doučovala je zejména v profilových předmětech (např. fyzika, matematika ale i cizí jazyky) či se je jinak snažila motivovat ve vzdělávání se.
Mezi mé specifické vlastnosti patří pracovitost, přesnost a píle. Jsem také společenská a komunikace s lidmi mi nedělá sebemenší problémy. Mám velmi milé a přátelské vystupování a také mi nechybí ochota čelit výzvám a novým věcem.
Myslím si, že by mi Vámi nabídnutá práce aupair přinesla mnoho zkušeností, které bych mohla využít ve svém budoucím životě. Život v Německu je mým druhým snem, hned po dokončení studia medicíny a ráda bych se s touto zemí a kulturou seznámila tímto příjemným způsobem. Samozřejmě jsem ochotná Vám ve všem vyhovět a být Vám co nejvíce nápomocna :) .
Pokusila jsem se Vám stručně popsat a charakterizovat. Mile ráda se o Vaší rodině dozvím také něco málo.
Velmi mě potěší Vaše případná odpověď :) .
S přáním hezkého dne

Zdeňka
zdeni.rouskova
 
Příspěvky: 2
Registrován: úte 30. čer 2015 20:47:50

Re: Česká rodina žijící v Německu hledá aupair od září

Příspěvekod Týna » pát 10. črc 2015 12:55:26

Dobrý den, mohla bych poprosit o email, kde bych Vam napsala o sobe vice informací? :-) Přeji hezký den.
Týna
 

Re: Česká rodina žijící v Německu hledá aupair od září

Příspěvekod Mar » pon 03. srp 2015 4:11:20

Zpráva pro zdeni.rouskova: Pokud stále hledáte vhodnou rodinu, možná bych o něčem věděla. Kontakt prosím na zakrslykralik@seznam.cz
Mar
 
Příspěvky: 1
Registrován: pon 03. srp 2015 2:57:22

Re: Česká rodina žijící v Německu hledá aupair od září

Příspěvekod trakys » čtv 27. srp 2015 13:40:11

Milá rodinko,
velmi mě zaujala Vaše nabídka na pozici au-pair.) Pokud stále hledáte vhodnou kandidátku, napište mi prosím na e-mail(trakys@seznam.cz), napíši Vám více info o mé osůbce.)..Pro začátek prozradím, že mám zkušenosti s dětmi a to jako oddílový vedoucí na táboře a také jako vychovatelka ve škole v přírodě....:-)

S přáním hezkého dne
Monika S.
trakys
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků

cron