Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod Iva und Dieter » ned 28. čer 2015 10:21:29

Hallo, wir sind eine deutsch-tschechische Familie mit zwei Jungs (6 und 4 Jahre) und suchen ein Aupairmädchen für die Zeit vom September 2015 bis Juni-August 2016. Die Kinder sprechen beide Sprachen. Ich (eine Tschechin) habe C2 in Deutsch und kann sogar die deutsche Grammatik erklären:-))) Der Papa ist ein Deutscher, kann auch Englisch, auf Tschechisch kann er aber nur "pivo" und "uz nemuzu":-))) Wir sind also eine Familie für junge Frauen, die noch nicht so gut Deutsch können, es aber gerne lernen wollen. Du wirst natürlich genug Möglichkeit haben Deutsch zu lernen (Sprachschule, deutsche Familie, Freunde, Gäste, Nachbarn... Ich würde mit dir auch gerne Deutsch sprechen, wenn du das möchtest). Wir sind sehr aktiv, sportlich, leben nur 3 Minuten vom Wald, wir kochen und essen gerne, leben gesund und suchen ein Aupair, das ein Teil der Familie sein möchte. Bis jetzt hatten wir 5 Aupairs und mit allen sind wir bis jetzt im Kontakt. Du kannst sie gerne kontaktieren. Führerschein und Fahrpraxis sind notwendig. Wenn du möchtest, melde dich, wir schicken dir gerne mehr Informationen. Liebe Grüße Iva
Iva und Dieter
 

Re: Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod Iva und Dieter » ned 05. črc 2015 19:11:02

Pro jistotu i cesky:-) Jsme cesko-nemecka rodina se dvema detmi (6 a 4 roky) a hledame aupair od zari 2015 do cervna az srpna 2013. Deti mluvi obema jazyky, ja mam nemcinu na urovni C2 a manzel mluvi pouze nemecky (za ty roky se mnou se naucil jen "pivo", "dekuju" a "uz nemuzu":-)). Umi ale i anglicky, takze se od zacatku urcite domluvis i s nim. Jinak jsme rodina pro aupairky - v nemcine spis zacatecnice. Ale je to vice mene na tobe - kdyz se budes chtit dobre naucit, rada s tebou budu mluvit i jen nemecky, kdyz budes chtit. A muzu vysvetlovat gramatiku, cimz se moc nemeckych rodin pochlubit nemuze:-))) Zijeme na vesnici, ale rozhodne ne na konci sveta (nejblizsi mestecko 3 km, nejblizsi mesto 10 km), da se tu vyborne sportovat a relaxovat v prirode (les je od nas jen 3 minuty pesky). Jsme otevrena, aktivni rodina, ktera uz mela 5 aupairek a se vsemi je v kontaktu. Klidne s nimi muzes i mluvit, kdyz budes chtit. Pokud mas zajem, ozvi se, budeme se tesit.
Iva und Dieter
 

Re: Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod LucieŠarišská » stř 08. črc 2015 10:45:29

Hallo, ich heisse Lucy und ich bin 20. Ich komme aus Komotau. Die Stelle ist für mich von großem Interesse, weil ich Kinder liebe und ich möchte mein Deutsche Sprache verbessern.
Ich habe eine frage bitte. Ist das Arbeitsstelle immer frei. Und woher kommen sie ?
Mein e-mail ist: sarisska1@seznam.cz und telefone: +420 774 062 338

...Entschuldigung mein Sprachkenntnisse deutsch ist nich super.
Danke schön für schnelle Antwort.
Lucie Šarišská
LucieŠarišská
 

Re: Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod Týna » pát 10. črc 2015 12:56:46

Dobrý den, mohla bych poprosit o email, kde bych Vam napsala o sobe vice informací? :-) Přeji hezký den.
Týna
 

Re: Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod Iva und Dieter » sob 11. črc 2015 14:40:45

[quote="Týna"]Dobrý den, mohla bych poprosit o email, kde bych Vam napsala o sobe vice informací? :-) Přeji hezký den.[/quote]
Ahoj, sorry, ale nechci psat nas mail na sit. Pokud mas zajem, zaloz si prosim profil na www.aupair-world.at (nestoji to nic) a posli mi vseobecnou zpravu o tom, ze bys mela zajem stat se nasi aupairkou. My mame zaplaceno, takze te muzeme zpatky zkontaktovat. Dik za pochopeni:-))
Nas profil je:
https://www.aupairworld.com/en/my_aupai ... rofile?m=v
Iva und Dieter
 

Re: Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod Luci22 » čtv 16. črc 2015 13:42:58

Dobrý den,
jmenuji se Lucie Bradová.Velmi mě zaujala Vaše nabídka au-pair.Máte místo ještě volné,prosím?
Mé povolání je kosmetička.Před 3 týdny jsem se přestěhovala do Rakouska za prací,která bouhžel v závěru nevyšla.
Do zahraničí jsem šla kvůli zlepšení jazyku.Mluvím základní němčinou a ráda bych se dobře naučila jazyk.
Zjistila jsem bouhžel,že bez perfektní němčiny s rakouským dialektem je těžké najít práci.
Proto se ucházím o místo au-pair kde bych se mohla dobře rozmluvit a spojit jazyk s dětmi které mám velmi ráda.
V dubnu letošního roku mi bylo 28 let.Jsem spolehlivá,pracující dívka se smyslem pro humor.Ráda vařím,peču a jak jsem již zmínila miluji děti.Sama mám 3 synovečky se kterými neustále řádíme.
Mám řidičský průkaz skupiny B s vlastním vozidlem.

S dovolením připojuji email na který mě můžete kontaktovat E-mail:Lucka.Bradova@seznam.cz

S poděkováním a přáním hezkého dne Lucie Bradová
Luci22
 

Re: Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod Týny » úte 28. črc 2015 13:50:10

Dobrý den,
Jmenuji se Kristýna, je mi 20 let a pocházím z malé vesničky v blízkosti Opavy. Do nedávna jsem byla studentkou gymnázia a nyní se připravuji ke složení (snad úspěšnému) maturitní zkoušky. Z osobních důvodů jsem byla nucena vysokou školu na rok odsunout, a tudíž bych měla zájem o práci na rok právě v zahraničí. Vlastním řidičský průkaz a jsem nekuřačka :) S dětmi mám zkušenosti v rámci rodinného hlídání a čas strávený s dětmi je pro mne spíše koníčkem než prací :) Pokud jsem na něco zapomněla, budu ráda za Vaše další otázky.

Přeji hezký den :)
Týny
 

Re: Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod Karolína » pon 10. srp 2015 21:34:05

Dobry den, měla bych zájem dozvědět se více o Vaší nabídce práce. Bydlím krátce v Německu s přítelem a sháním zde práci jako Au pair. Je mi 25 let a zkušenosti mám, hlídala jsem v ČR. Komunikace NJ na úrovni A2-B1. Ráda bych jej zde zdokonalila. V případě zájmu Vás prosím, abysme mě kontaktovala na email: K.plocarova@seznam.cz Děkuji, Plocarová
Karolína
 

Re: Cesko-nemecka rodina hleda au-pair z CR

Příspěvekod Návštěvník » stř 12. srp 2015 21:55:45

Dobry den, mohu vam nekam zaslat svuj zivotopis. Dekuji A.B.
Návštěvník
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků