Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair Mnichov

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au pair Mnichov

Příspěvekod Elayna » pát 06. bře 2015 12:25:15

Svobodná maminka hledá au-pair pro svá trojčata(8 let, dva chlapci a jedna dívka)
Bydlíme v Mnichově a máme jednoho pejska. Hledáme au-pair která by pomáhala s dětmi a s lehčími domácími pracemi.
Pracovní doba cca 6hodin denně. Kapesné 240EUR/měsíc ,ubytování a strava zadarmo. Není nutný řidičský průkaz.
Nástup co nejdříve na cca 1 rok-možné prodloužení.
Požadujeme znalost německého jazyka
Elayna
 

Re: Au pair Mnichov

Příspěvekod PavlaM » stř 11. bře 2015 19:48:56

Dobrý den,
jmenuji se Pavla a zaujal mne váš inzerát. Hledám rodinu v Německy, kde bych mohla pracovat jako au-pair. Mým cílem je nabrat zkušenosti, zlepšit si němčinu a užít si prázdniny ve skvělé společnosti. Mohla bych se však zdržet nejdéle 3 měsíce. Odjezd po maturitě, příjezd, kvůli vysoké škole. Ráda sportuji, pracuji s dětmi (učím na lyžích). Také ráda vařím, pokud možno zdravě. Mám řidičský průkaz. Nerada sedím doma u Tv, jsem celkem aktivní. Nemám problém pomoci s domácími pracemi. Pokud vás můj e-mail zaukal, ozvěte se, ráda poskytnu bližší informace.
Hezký den, Pavla
PavlaM
 

Re: Au pair Mnichov

Příspěvekod Amore » stř 25. lis 2015 16:38:07

Dobrý den mám zájem ještě aktuální?au pair dělám delší dobu v Mnichově.. Kontaktujte prosím na thomas1986@ok.de
Amore
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 návštevníků