Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Práce pro pečovatelky, ošetřovatelky a chůvy

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Práce pro pečovatelky, ošetřovatelky a chůvy

Příspěvekod Laudigo » pát 03. led 2014 11:22:33

Hledáte práci pro pečovatelku o seniory?
V České republice, Polsku, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Velké Británii nebo v Itálii?
Nejlíp bez zprostředkovatelů?

Registrujte se zdarma jako pečovatelka na Laudigo.
V několik minut vyplňte dotazník - zadejte zemi, kde chcete pracovat, určete své podmínky, plat, popište zkušenost, vzdělání, znalost cizích jazyků, možné datum příjezdu, a Vaše nabídka bude viditelná pro zaregistrované zde zaměstnavatele - rodiny, domovy důchodců, agentury.
Laudigo je perfektní místo, kde můžete rychle a snadno najít práci v zahraničí jako pečovatelka, ošetřovatelka nebo uklízečka. Portál je jednoduchý a dostupný, stačí jen pár minut, abyste se i Vy zaregistrovali jako pečovatelka hledající práci.

pečovatelka

Datum publikace: 2013-12-09

Místo: Praha

Povinnosti:
- zaregistrujte se zdarma na portálu Laudigo jako pečovatelka, ošetřovatelka, chůva, uklízečka nebo au pair
- v pár minut a zdarma vyplňte dotazník - popište své zkušenosti, vzdělání, určete znalost cizích jazyků
- sdělte své kontaktní údaje a fotku
- a čekejte na telefon nebo prohlížejte přidané nabídky práce

Výhodou bude:
- znalost cizích jazyků
- zkušenost v péči o seniory
- řidičský průkaz

Naše nabídka:
- automatický a bezplatný překlad Vašeho dotazníku do němčiny, angličtiny, italštiny a dalších
- Vaš profil uvidí zaregistrovaní zaměstnavatele (agentury, domovy důchodců, rodiny hledající pečovatelku)
- obdržíte v jednom místě přístup ke hodným agenturám zprostředkování práce
- obdržíte možnost prohlížet již přidané nabídky práce
- přímý kontakt s rodinami (telefonicky nebo mailem), díky kterému můžete počítat s vyšším platem

Požadované minimální vzdělání:
- základní

Kontakt:
czech@laudigo.com
http://www.cz.laudigo.com
Laudigo
 

Re: Práce pro pečovatelky, ošetřovatelky a chůvy

Příspěvekod dalima » čtv 17. dub 2014 9:25:07

Dobrý den,měla bych zájem o práci pečovatelky,pomocnice v domácnosti,společnice.Nejlépe v Anglicky mluvící rodině v rámci Evropy,případně v Německy mluvící.
Je mi 53let mám 2 dospělé děti
Mám ráda práci v domácnosti,pomoc starším lidem,nebo v rodině s dětmi,které mám velmi ráda.
Jsem komunikativní,společenská,pozitivního postoje k životu.Jsem flexibilní,dobře zvládám ,změny i stresové situace.Jsem organizační a samostatný typ.V krátké době se cokoliv naučím a přizpůsobím se daným podmínkám.Pracovala jsem 20let na ŽL.
Vlastním ŘP sk B není problém abych si případně vzala své auto.Mám mnohaleté zkušenosti s řízením i ve velkých městech v rámci Evropy.
Mám základní znalosti na počítači,internet,soc.sítě,word,Excel osvojitelnost jiných softwaru bez problémů.
Jazykové znalosti: AJ - komunikativní i psaná středně pokročilá úroveň
NJ - začátečník - momentálně intenzivní výuka
Ludmila Drábečková tel:+420773174128 e mail linda.plus@seznam.cz
dalima
 

Re: Práce pro pečovatelky, ošetřovatelky a chůvy

Příspěvekod stanca.H » sob 19. črc 2014 17:40:10

[quote="Laudigo"]Hledáte práci pro pečovatelku o seniory?
V České republice, Polsku, Německu, Švýcarsku, Rakousku, Velké Británii nebo v Itálii?
Nejlíp bez zprostředkovatelů?

Registrujte se zdarma jako pečovatelka na Laudigo.
V několik minut vyplňte dotazník - zadejte zemi, kde chcete pracovat, určete své podmínky, plat, popište zkušenost, vzdělání, znalost cizích jazyků, možné datum příjezdu, a Vaše nabídka bude viditelná pro zaregistrované zde zaměstnavatele - rodiny, domovy důchodců, agentury.
Laudigo je perfektní místo, kde můžete rychle a snadno najít práci v zahraničí jako pečovatelka, ošetřovatelka nebo uklízečka. Portál je jednoduchý a dostupný, stačí jen pár minut, abyste se i Vy zaregistrovali jako pečovatelka hledající práci.

pečovatelka

Datum publikace: 2013-12-09

Místo: Praha

Povinnosti:
- zaregistrujte se zdarma na portálu Laudigo jako pečovatelka, ošetřovatelka, chůva, uklízečka nebo au pair
- v pár minut a zdarma vyplňte dotazník - popište své zkušenosti, vzdělání, určete znalost cizích jazyků
- sdělte své kontaktní údaje a fotku
- a čekejte na telefon nebo prohlížejte přidané nabídky práce

Výhodou bude:
- znalost cizích jazyků
- zkušenost v péči o seniory
- řidičský průkaz

Naše nabídka:
- automatický a bezplatný překlad Vašeho dotazníku do němčiny, angličtiny, italštiny a dalších
- Vaš profil uvidí zaregistrovaní zaměstnavatele (agentury, domovy důchodců, rodiny hledající pečovatelku)
- obdržíte v jednom místě přístup ke hodným agenturám zprostředkování práce
- obdržíte možnost prohlížet již přidané nabídky práce
- přímý kontakt s rodinami (telefonicky nebo mailem), díky kterému můžete počítat s vyšším platem

Požadované minimální vzdělání:
- základní

Kontakt:
czech@laudigo.com
http://www.cz.laudigo.com[/quote]
stanca.H
 

Re: Práce pro pečovatelky, ošetřovatelky a chůvy

Příspěvekod cesta » sob 28. bře 2015 0:30:23

Dobrý den.Ráda bych i s kolegyni pracovala jako pečovatelka v Rakousku,nejraději Baden bei Wien,Wien Hollabrunn.Mame praxi.E-mail trechova.s@seznam.cz
cesta
 

Re: Práce pro pečovatelky, ošetřovatelky a chůvy

Příspěvekod Harlima » ned 07. čer 2015 17:23:25

Mám zájem pracovat jako pečovatelka u seniorů.Nabízím praxi,zkušenosti,certifikát pracovníka v soc.službách.Jsem samostatná,pracovitá,zodpovědná a empatická.Mám pouze základy německého jazyka,proto bych uvítala práci u česko-německé rodiny i za předpokladu nižšího platového ohodnocení.Praxe je pro mne důležitější.
Děkuji za případné odpovědi,těším se na spolupráci.
M.Hartigová
Stráž pod Ralskem
Liberec
Harlima
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 návštevníků

cron