Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair do česko rakouské rodiny

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au pair do česko rakouské rodiny

Příspěvekod Martinaa » pon 18. lis 2013 23:01:47

Dobrý den,

je mi 25 let a mám velmi ráda děti. Zkušenosti se staráním se o malé děti i kojence mám a mohla bych dodat i reference.
Moje němčina je mírně pokročila, proto hledám česko rakouskou rodinu, kdy bych já mohla učit děti česky a já bych si zdokonalila němčinu. Řidičský průkaz mám již 7 let a jsem aktivní řidič.
Bydlím na hranicích z Rakouskem, tak bych byla ráda za rodinu okolo Vídně.
Kdyby jste měli zájem, pošlu Vám další informace, které by Vás zajímali, popřípadě fotografie.

Přeji krásny den
Martinaa
 

Re: Au pair do česko rakouské rodiny

Příspěvekod IrenaB » pát 22. lis 2013 16:28:17

Ahoji,
jestli hledáš nějakou rodinku v zahraničí a nechceš utrácet penízky za agenturu - můžeš kouknout na http://www.aupair-village.comnebo na aupair-world (i když ten je momentálně celkem přeplněný) a tam se zadarmo registrovat. Založíš si pak vlastní profil a můžeš si prohlížet profily rodin online a psát jim zprávy.

Doufám, že brzy najdeš nějakou milou rodinku jako já :) ;)

Hodně štěstí
IrenaB
 
Příspěvky: 3
Registrován: pát 08. lis 2013 15:53:52


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků