Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Aupair v cesko-nemecke rodine

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Aupair v cesko-nemecke rodine

Příspěvekod IvaNeed » čtv 27. čer 2013 10:40:53

Hledame aupairku ve veku 18-26 let, kladny vztah k detem, flexibilita, ridicak a alespon zakladni znalost nemciny podminkou. Jsme cesko-nemecka rodina zijici v Severnim Poryni - Vestfalsku a mame dve deti - Honzika 4 roky a Lukaska 2 roky. Honzik chodi dopoledne do skolky. Zijeme na malem meste jen 5 minut od chranene krajinne oblasti. Pokud jsi tedy rada v prirode, budes se u nas citit urcite dobre:-)) Naplni prace je pomoc s detmi (pracuju na polovicni uvazek) a pomoc s domacnosti. Pracovala bys flexibilne podle potreby maximalne 30 hodin tydne, volne vikendy a dostatek casu na navstevu jazykoveho kurzu (2x tydne) jsou samozrejmosti. Hlavni je, aby sis rozumela s detmi a citila se u nas dobre. Nastup srpen/zari 2013, na rok. Dalsi informace: AupairSRN@centrum.cz
IvaNeed
 

Re: Aupair v cesko-nemecke rodine

Příspěvekod mark.mari@seznam.cz » ned 04. srp 2013 19:39:22

Dobrý den,jsem starší mladá žena,která má ráda děti a ráda by se touto formou naučila více německy,mám jen základy.Pokud je ještě Vaše nabídka aktuální a budete mít zájem,ozvěte se prosím na můj e-mail mark.mari@seznam.cz ,děkuji Markéta
mark.mari@seznam.cz
 

Re: Aupair v cesko-nemecke rodine

Příspěvekod Návštěvník » čtv 22. srp 2013 0:39:50

Dobrý den, měla bych zájem o Vaší nabídku. Jsem 20 letá žena.Německy rozumím dle mého dobře a k dětem mám velmi kladný vztah.Pokud je tato práce stále aktuální ozvěte se mi prosím na email eliska.hampel@seznam.cz
Návštěvník
 

Re: Aupair v cesko-nemecke rodine

Příspěvekod Alena Králová » sob 24. srp 2013 20:48:48

Dobrý den,
je Váš inzerát ještě aktuální? Měla bych zájem vycestovat jako au pair do Německa a získat tam nový pohled a zkušenosti. Bohužel nezapadám do Vámi požadovaného věku, je mi již 28, ale i přesto bych ráda dostala šanci. Mám ráda děti, můj bratr má 3 a starala jsem se o mě než se odstěhoval a je to pořád takové smutné, že přijedou jen občas. Bydlím v malém městečku nedaleko Klatov, kde také pracuji, ale pořád mě to táhne stát se au pair. V případě zájmu Vám ráda zodpovím Vaše dotazy a vše co Vás o mě bude zajímat.
Prosím kontaktujte mě na telefonu +420 728 558 940, nebo e-mailu alen.kralova@seznam.cz.
Předem děkuji a budu se těšit na Vaši odpověď.

S pozdravem

Alena Králová
Alena Králová
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Kyliekef a 2 návštevníků

cron