Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au-pair do Nemecka (400km od Prahy)

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au-pair do Nemecka (400km od Prahy)

Příspěvekod jammbox » pát 22. bře 2013 23:39:07

Hleda se mila slecna/chuva do ceske rodiny zijici dlouhodobe v Nemecku. Mame dvojcata, kluky, treti na ceste. Pomoc s domacnosti, nakupy, hlidanim atd. Nemcina neni podminkou, jen vyhodou. Stejne tak vlastni auto neni vubec nutnosti. Zijeme aktivne. Zacatek prace leto/podzim 2013. Ubytovani, strava zdarma plus kapesne dle dohody. Jezdime pravidelne do CR cca. jednou za mesic, podle potreby i casteji.

Tesim se Vase foto a zivotopisy na jammbox@email.cz
jammbox
 
Příspěvky: 1
Registrován: pát 22. bře 2013 23:28:50

Re: Au-pair do Nemecka (400km od Prahy)

Příspěvekod mirkas » pát 12. dub 2013 23:51:53

Dobrý den, měla bych zájem o Vaši nabídku, jsem 22-letá studentka a ráda bych využila tuto nabídku. Němčinu zvládám, mám z ní maturitu akorát teď jsem jí nepoužívala ale rozmluvím se coby dup :-) s dětmi mám zkušenosti. Sama mám mladšího bratra a působila jsme i na dětských táborech jako vedoucí, takže to nebude problém a mám brigádu i jako uklízečka v jedné firmě, tím by se vyřešila i starost o domácnost a vlastním řidičské oprávnění skupiny B. Pošlu jakékoliv další informace, na které sem teď zapomněla, plus foto a životopis, možný i vizuální kontakt na skype.
mirkas
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 návštevníků