Chci si nechat zařídit studium v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur a škol zajišťujících studium v zahraničí Anglie, Austrálie, Irsko, USA Německo, Velká Británie, EU, Kanada
více informací

Chci přímo kontaktovat zahraniční jazykové školy

Seznam spolehlivých zahraničních jazykových škol. Angličtina, němčina, francouzština, ruština, španělština…
více informací

Chci si nechat zařídit práci v zahraničí

Seznam našich spolehlivých agentur zajišťujících práci v zahraničí - krátké pracovní pobyty i zaměstnání, au-pair, letní tábory, práce na farmách…
více informací

Au pair do Nemecka

Nabídka práce au-pair v německy mluvících zemích. Pokud víte o nějaké zajímavé nabídce na au-pair v německy mluvící rodině, vložte ji sem.

Au pair do Nemecka

Příspěvekod KaterinaK » úte 29. led 2013 9:09:30

Cesko-nemecka rodina hleda au-pair pro 2 deti (syn 1 a dcera 4,5 let). Hlidani deti v prubehu dne i vecer, vozeni do skolky, na krouzky, bezny uklid v domacnosti, pripadne pece o zahradu. Celkem 30 hodin tydne.
Nabizime samostatny pokoj, vlastni koupelnu, kuchynku, hradime zdravotni pojisteni, dovolena 4 tydny, pomuzeme s vyberem jazykoveho kurzu. Jezdime pravidelne do Cech.
Nejlepe na rok, zacatek dohodou.
KaterinaK
 

Re: Au pair do Nemecka

Příspěvekod lu.cinka » úte 29. led 2013 21:58:17

Dobrý den,
měla bych velký zájem o vámi nabízenou práci jako au pair.
Prosím o zaslání více informací na svobodovaluci@email.cz
Mě je 25 let, bydlím v Českých Budějovicích a chtěla bych jet do německa abych zdokonalila jazyk.
Předem děkuji za odpověď.
Svobodová
lu.cinka
 

Re: Au pair do Nemecka

Příspěvekod David-De » sob 02. úno 2013 18:54:32

Dobré odpoledne, měl bych zájem o Vámi nabízenou práci jako Au-pair, Již mám zkušenosti z 4R, kde jsme se staral rok dvakrát týdně o dvouletou holčičku. Nyní žiju v Německum a starám se o dvě děti (3 a 5 let) V případě Vášeho zájmu mi prosím napiště meil, a já vám ochotně napíši více informací... daveflajzar@gmail.com

Děkuji, s přáním pěkného dne David
David-De
 

Re: Au pair do Nemecka

Příspěvekod Eva21 » úte 05. úno 2013 18:31:39

Dobrý den, také bych měla zájem. Je mi 21 let, právě jsem už 3.měsíc v Německu a ráda bych tu zůstala. Prosím o více informací na e.matulikova@gmail.com
Eva21
 

Re: Au pair do Nemecka

Příspěvekod Lucie Martínková » pon 11. bře 2013 12:18:10

Dobrý den,

chtěla bych se zeptat zda je tato nabídka ještě aktuální. Velice mě zaujala. Chtěla bych se zdokonalit v němčině a proto nyní hledám práci v Německu. Zkušenosti s dětmi mám jelikož mám 3 synovce (3,6,11 let ) a jednu neteř věk 8. Věnovat se dětem mi nedělá žádný problém a hrát si s nimi mě velice baví.
Můj mail je lucinkaa-a @seznam.cz.

Prosím o zpětné info.

Děkuji s pozdravem Lucie Martínková
Lucie Martínková
 

Re: Au pair do Nemecka

Příspěvekod Marie » čtv 21. bře 2013 20:47:14

Dobrý den,
chtěla bych se zeptat, jestli je tato nabídka ještě aktuální, mám již zkušenost s au-pair. Mám moc ráda děti, proto bych ráda ještě min. rok chtěla pracovat jako au-pair, zdokonalit se v jazyce a poznat novou zemi ;) Budu ráda za jakoukoliv odpověď na e-mail : m.novakova02@seznam.cz
Marie
 


Zpět na Au-pair v německy mluvících rodinách

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 návštevníků

cron